Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Krzysztof_Kurc

Użytkownicy
  • Postów

    3 595
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysztof_Kurc

  1. układa łatwe rebusy z chmur budzi ryby śpiące pod lodem i myśl głodnego o chlebie przyrodnia siostra codzienności ma piersi pełne odruchu ssania karmi nocą następny dzień
  2. Zmieniłbym "wąchac" na "czuć", ze względów estetycznych, ;) oraz uciekł od jednego -"twoje" lub "twoim". Pozdrawiam Krzysiek
  3. Nie bój, Magda, nie bój, nie ugryzie, tylko (sz...)czeka. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  4. Wrażenie właściwe, czy na przekór wiosennej pogodzie? W ostrym słońcu więcej widzę. wieczorami wiecej czuję Pozdrawiam Krzysiek
  5. dalej, graj melodie smutne kosie na trawie nuty rozpisane rosą przez wstającą mgłę wieczorem niosą Pozdrawiam Krzysiek
  6. Trochę za duża ilość "w"? "po długim locie tokowym chowa się w bujnej trawie czas" Może tak by uciec z jednym. Pozdrawiam Krzysiek
  7. czas odmienia, przez rocznice, znaczenia lata nim oziminy urosną, podglądam rozsiane, pod kamieniem padł na pola, wrześniowy pokos, i skaleczenia w mojej głowie, dni śpiewają jak kosy, na sztorc, ostrzem.
  8. Dzięki Bestio, pozdrawiam. Krzysiek
  9. Ostatnia miała być pierwsza. Ale wyszło inaczej. Pozdrawiam Krzysiek
  10. Tylko niedzielny ma rację bytu. Te dwa wersy rzczywiście trochę ciężkie. Chwilowo brak pomysłu jak poprawić. Pozdrawiam Krzysiek
  11. Zmiany klimatu są konieczne, inaczej może być nudno. Pozdrawiam Pawle Krzysiek
  12. co jeszcze zdarzyć się może w mieście dwóch mostów i kładki nad rzeką o nazwie jak strata ciągłości ulic na pamięć wyuczone latem i zimą w obydwie strony pociąg wraca raz na pełną godzinę w sobotę późno rośnie apetyt na szybką zmianę snu na czuwanie do rana o smaku wytrawnym jutro w cukierni znana dziewczyna sprzeda nam dzisiejszy fałsz i eklerki jak trumny pełne niedzieli
  13. Miło że szkic podoba Ci się. Pozdrawiam Krzysiek
  14. Cienie będące cieniem rzeczywistości, cieszę się że tekst zainteresował. Pozdrawiam Krzysiek
  15. Miło że zagladasz pod moje teksty, i że Ci się podobają. Pozdrawiam Bestio Krzysiek
  16. Jako że to warsztat, pozwoliłem sobie na własną wersję Twojego tekstu. Dylematu chaos kochać wiatr niedoścignione gepardzie szczęście róży kwiat u drzwi nadziei patrząc na bitwę słońca i chmur co zwycięży? czekam płatkami kwiatów zamknięta piorun uderza nie wiedzieć dlaczego teraz akurat tu? w powracający deszcz uciec czy zostać? Proszę nie gniewać się, to tylko szybki sposób by pokazać co ja wyczytałem. Każdy znajduje coś swojego w wierszach i rozumie je po swojemu. Sam nie lubię jak moje teksty są demolowane. ;) Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  17. Nie ma, może na szczęście. Pozdrawiam Krzysiek
  18. Mnie też podoba się słoneczko. Pozdrawiam Krzysiek
  19. Let the sunshine in, słońce mamy jedno, nie trzeba go szukać, wystarczy dla wszystkich. Jedynie zegar słoneczny pokazuje prawdziwą porę dnia. ;) Pozdrawiam Ado Krzysiek
  20. Każdy temat jest już chyba ograny, ale mimo to warty by go dotknąć po swojemu. Nie ma ryzyka, nie ma zabawy.;) Cieszę się że jednak zaciekawiłem. Pozdrawiam Krzysiek
  21. a skąd Pani wie, że jest rano, zakładając, że nie ma Pani zegarka i nie jest trzymana w celi bez okien? Wiersz o jednym prostym przesłaniu "nihil novi sub sole". I takie wiersze mają swój urok zdrówko dla autora i Niemego Krzyku, Jimmy Autor dziękuje za "zdrówko" (akurat potrzebne) i pozdrawia. Krzysiek
  22. Jimmy ma rację, tekst jest z prostym przesłaniem, jednak myślę,że można coś wiecej w nim znalźć. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  23. Jestem wyznawcą teorii o podświadomym przekazywaniu sobie prostych informacji. :) Zarówno dobrych jak i złych. Pozdrawiam Krzysiek
  24. "Siedząc w autobusie, z miasta, powrotnym, Na długo przestałem myśleć, Chyba kilku znanych udusiło się w ten sposób." Empatycznie duszno mi się zrobiło. Jest pomysł i to ciekawy, co do sposobu zapisu całości mam watpliwości, czytam sobie inaczej, ale myślę że sam coś jeszcze zmienisz. Pozdrawiam Krzysiek
  25. Romantycznie się zrobiło, trochę czekolada z chilli, no może z imbirem. Jednak uciekam od "nurzę" do "zanurzę" i "pozatrwonię" do "roztrwonię". Ale to tylko moje takietam. Pozdrawiam Krzysiek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...