Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Krzysztof_Kurc

Użytkownicy
  • Postów

    3 595
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysztof_Kurc

  1. "Samotność w sieci" leży spokojnie i czeka aż znajdę drogę do optyka. ;) Teraz czytam wszystko co ma duże litery. Pozdrawiam Krzysiek
  2. Dzięki za lektury, ale przydać mogą mi się raczej już jako dziadkowi. Pozdrawiam Krzysiek
  3. Sama prawda, całe szczęście że dogaduję się z "dziecięciem" całkiem dobrze. Pozdrawiam Krzysiek
  4. Podaj i nie mów co to jest. A moja ptica lata całkiem szybko, nie zawsze wiem gdzie. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  5. Częsty dylemat nie tylko młodych ludzi. Pozdrawiam Krzysiek
  6. Mnie się podoba Twój komentarz, w sumie i tak dobrze że chciało Ci się czytać i coś napisać. :) Pozdrawiam Krzysiek
  7. Ot, i masz pewnie rację. Diabli nadali. ;)) Pozdrawiam nadal ciepło Krzysiek
  8. móżdżek czy serce co podać wypada przemyśleć może serwować już kiedy mamy siebie a kiedy ja mam tylko rację w rozmowie o tym jak Eskimosi potrafią kochać się w anorakach
  9. w pokoju hotelowym, czy w tak zwanym domu inaczej, też nie potrafi się zakończyć szczęśliwie, potrafię, tak bezsennie i bezimiennie wraca do mnie chociaż kocham, lato śnię w tej samej fazie, bezpowrotnie, nie wiem jak zabić mojego drozda
  10. Niech się stanie właśnie tak ciepło. :) Pozdrawiam Łucjo wiosennie Krzysiek
  11. Siorbią już, słyszałem. ;) Z dna siorbią słonka wiosennego Krzysiek
  12. Jola ma rację, moim skromnym zdaniem. A może jeszcze dalej... gwiazdy znikają ja z nimi w mroku świt daleko jeszcze by zalśniło słońce Proszę się nie denerwować moimi sugestami. Wiem z autopsji że to nie jest miłe. Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  13. Nigdy nie mogę doliczyć się baranów, śpię z zegarkiem na ręku. ;) Wstęp umieściłbym na końcu, ale ja to ja, a Ty to Ty. ;)) Pozdrawiam napewno ciepło. Krzysiek
  14. Czytam wszystkie Twoje wiersze, i podobają mi się. Jednak kiedy mocniej potrząchniesz kalejdoskopem, widać w nim trochę inne kolory. Też były interesujące. Pozdrawiam Krzysiek
  15. A, to już wiem dlaczego nie mogę znaleźć wierszy Gravesa, pewnie "go" te robaczki pożarły. Ale z okładką? Pomimo Fuuuj i nie trafia, cieszę się że czytałaś Kasiu. Pozdrawiam Krzysiek
  16. O zakochanym diable był w celach odprężających. Serdeczny mnie nie bolał od momentu kiedy zgubiłem obrączkę, zdarza się że boli mnie wskazujący od roboty. ;)) Też nie wiem czy to dobrze. Buła mnie frapuje. :) Pozdrawiam Krzysiek
  17. To właśnie dokładnie to. Pozdrawiam Krzysiek
  18. też tak lubię te ślady... i stare kochane książki :)) serdcznie pozdrawiam - Jola W starych książkach można znaleźć nowe rzeczy. ;) Dzięki Jolu. Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  19. Miło że przyleciałaś. Pozdrawiam Gaduła
  20. Gdyby nie ta pierwsza strofa, bo druga wali między oczy. Pozdrawiam Pięćdziesiąt procent poprawności to już niezły wynik, może będzie lepiej. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  21. Zapraszam jeszcze raz, może coś się zmieni. Pozdrawiam Krzysiek
  22. Szukam też przyjaciół w samych zapiskach i zaznaczeniach. Dzięki Januszu. Pozdrawiam serdecznie Krzysiek
  23. Natura nie ma innego wyjśćia, musi nas uszczęśliwiać i tolerować. ;) Pozdrawiam Judyto Krzysiek
  24. Zółty,jak się go wyciągnie z zielonego to zostanie.....jak letnie niebo. Póki co. Pozdrawiam Krzysiek
  25. E tam, wydamy, czekanie jest inspirujące.;) Pozdrawiam Krzysiek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...