Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Krzysztof_Kurc

Użytkownicy
  • Postów

    3 595
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysztof_Kurc

  1. kiedy ja nie potrafię znaleźć sobie miejsca zmieniający stan myśli młynarz mieszka w starym wiatraku miesza słońce z deszczem nieważne z potrzebnym ze wzgórza widzi kiedy nadchodzi urodzaj żytniej mąki i chleba na zakwasie te same ilości wietrznych dni przeznaczonych dla nas odmierzamy obrotami cieniem od zachodu do wieczora jego dzień o zmierzchu ustaje ruch ramion ja zakreślam wskazówkami koła tej samej średnicy godziny bez przerwy bóg dał nam różne zegary mój wciąż się śpieszy
  2. Teoria bezwzględnie względna. :) Miło mi, że Ci się podoba. Dzięki Grażyno. Pozdrawiam Krzysiek
  3. kiedy ja nie potrafię znaleźć sobie miejsca zmieniający stan myśli młynarz mieszka w starym wiatraku miesza słońce z deszczem nieważne z potrzebnym ze wzgórza widzi kiedy nadchodzi urodzaj żytniej mąki i chleba na zakwasie te same ilości wietrznych dni przeznaczonych dla nas odmierzamy obrotami cieniem od zachodu do wieczora jego dzień o zmierzchu ustaje ruch ramion ja zakreślam wskazówkami koła tej samej średnicy godziny bez przerwy bóg dał nam różne zegary mój wciąż się śpieszy
  4. www.youtube.com/watch?v=ZsssIlxeMd8&feature=related
  5. Ucinałem i ucinałem, i jeszcze tyle zostało, to jest podejrzane. :) Pozdrawiam Krzysiek
  6. Jak wyżej :)) Pozdrawiam. Pozdrawiam. Krzysiek
  7. Dzięki Januszu. Pozdrawiam Krzysiek
  8. ...i nie można powiedzieć, że nie ma odpowiedzi. Pozdrawiam Krzysiek
  9. uczę się rozmawiać z wodą, o wyrozumiałości dla zmian wczoraj z lekkością, razem obracaliśmy kołowrotem wieczorów osobne strumienie, płyną szumiące w uszach zapamiętałem, historię o odchylającym się biegunie i chociaż tak łatwo odwrócić obraz nieba, to nie pojmuję po co każdej nocy, widzę tyle słońc matko, tyle słońc
  10. Nie lubię jazzu. ;) www.youtube.com/watch?v=iimMKWF7SK0
  11. Strumyk sam płynie, można na nim postawić tamę, ale po co. Życze dużo słońca. Krzysiek
  12. Dzięki Januszu. Pozdrawiam Krzysiek
  13. Dzięki Janino, wiele ciekawych rzeczy znajduje się znajduje się przy okazji, nie trzeba szukać. Pozdrawiam Krzysiek
  14. Zwykła ciekawość to też niezły napęd do zdobywania wiedzy. Pozdrawiam Krzysiek
  15. uczę się rozmawiać z wodą, o wyrozumiałości dla zmian wczoraj z lekkością, razem obracaliśmy kołowrotem wieczorów osobne strumienie, płyną szumiące w uszach zapamiętałem, historię o odchylającym się biegunie i chociaż tak łatwo odwrócić obraz nieba, to nie pojmuję po co każdej nocy, widzę tyle słońc matko, tyle słońc
  16. Lubię kiedy obraz sam powstaje gdy czytam. Pozdrawiam Krzysiek
  17. Intuicja, ciekawa przypadłość, nie wszystkim dana, może i dobrze. Połączenie przeszłości i przyszłości. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  18. Znaczki to różne znaczenia słówa i obrazków na cienkich papierkach o nierównych brzegach z klejem po jednej stronie kolorowe po innej ostemplowane częściowo były używane i są.:)) Pozdrawiam Agato. Krzysiek
  19. Dzięki. Pozdrawiam Judyto Krzysiek
  20. znalazłem nowe skrzynki na listy, bez pytania przyjmą koperty zaadresowane do nadawcy, kolejne rozdziały, wysyłam w jedno miejsce zacząłem od epilogu, bo tak jest łatwiej, a jednak wciąż zapominam odpowiedzieć dzisiaj stempel miał arytmię, usłyszałem to przechodząc w pobliżu urzędu pocztowego raz w tygodniu, otwieram się na priorytety i polecone, na koszt nadawcy przykleję do koperty z tytułem, Mauritiusa Post Office z błędem za jednego pensa wrastam twarzą w okoliczny krajobraz, z wrodzoną szarością, z wyuczonymi słowami nic trudnego, wystarczy, że przestałem zwracać uwagę na szczekające psy oswajanie się zakończymy wspólnym biegiem, za listonoszem
  21. www.youtube.com/watch?v=stFUH56rh_Q&feature=related
  22. Saute, mniam. Pozdrawiam Krzysiek
  23. Hm... tak publicznie? Pozdrawiam Magdo Krzysiek
  24. ładnie zobrazowany wiersz, tym trafniej do mnie przemawiał, bo uwielbiam węgiel jako narzędzie sztuki, sama od niego zaczynałam. :) Brakuje mi co prawda kilku wersów jeszcze, ale może to węgiel się przetarł.. :) Pozdrawiam, Zuzanna M. Część wersów wytarłem rękawem. ;) Dzięki za czytanie Krzysiek
  25. Encyklopedycznie ikebana ma trzy znaczenia, oczywiście wszystkie wiążą się. Dla mnie najważniejszym było naczynie, póżniej sztuka układania, i w końcu sam efekt końcowy, czyli najczęściej nazywana ikebaną kompozycja kwiatowa. Dzięki za czytanie i komentarz Pozdrawiam Krzysiek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...