Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Krzysztof_Kurc

Użytkownicy
  • Postów

    3 595
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysztof_Kurc

  1. @Anna_Myszkin Oschłość tekstu to wynik autocenzury tnącej wszystko co zbyt osobiste. Pozdrawiam świątecznie i nie tylko. Krzysiek
  2. @Stefan_Rewiński "Raczej" dużo zmienia. Pozdrawiam Krzysiek
  3. @Mithotyn Prawdopodobnie dałem ponieść się przez instynkt stadny. Pozdrawiam Krzysiek
  4. @bazyl_prost Trwałość jest pojęciem względnym. Pozdrawiam Krzysiek
  5. wszystkie teorie o stworzeniu i budowie świata oraz inne nieudowodnione kłamstwa są wszędzie i nigdzie bywają we mnie nie pojmuję fizyki kwantowej i boga dokładnie w takiej kolejności
  6. Dla mnie ilość słów i układ jest dobry. Czytając pomijam duże litery i interpunkcję. Wtedy tekst rośnie. :)
  7. Za późno, dopływy wyobraźni są nieuniknione, hamowanie nurtu rzeki nie ma sensu. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest zmiana położenia granic. Pozdrawiam Krzysiek
  8. @paper_doll Jesienne rozłabudanie, nie widzę go, a to jeszcze gorzej. :) Pozdrawiam Krzysiek
  9. @LadyC Prawdopodobnie tylko dlatego, że produkcja nie nadąża za popytem. Pozdrawiam Krzysiek
  10. @Marek_Orzełowski Bardzo lubię niezrozumiałe komentarze. Pozdrawiam Krzysiek
  11. @henryk_bukowski Już uszedł. :) Pozdrawiam Krzysiek
  12. @oscari_valtteri Wszystko zależy od tego jaki przyjmiemy standard normalności. Pozdrawiam Krzysiek
  13. nie wiem co teraz jest na południu Francji prawdopodobnie wszy są wszędzie takie same i wszędzie ludzie maję głowy z włosami nie ufam naukowcom i Einsteinowi nie wierzę bo przyszłość może należeć do kogoś w kaftanie bezpieczeństwa uczeni to taka dziwna nazwa posiadaczy idee fixe nieudane próby są ich codziennością gdy przewidywanie zagłady stało się dochodowe rozpoczęli klonowanie Nostradamusa kiedyś byłem z nim na południu Francji i rozmawialiśmy o Tobie
  14. Cholerne "tylko" trochę zgrzyta i właściwie jest do usunięcia. Zgadzam się z Tobą. Pozdrawiam Krzysiek
  15. no i mnie też jak wyżej, w sumie wiersz podoba mi się, taki Bałtycko-plażowy erotyk? Pozdrawiam ciepło :) Może to kwestia nastroju? Pozdrawiam Krzysiek
  16. Marnotraw,a co tam. :) Ważne żeby z przyjemnością. Pozdrawiam KKK
  17. Konwicki często mnie inspiruje, teraz oglądałem "Ostatni dzień lata" po cyfrowym odświeżeniu. Kiedyś inaczej odbierałem ten film, teraz znalazłem w nim dużo nowego, oczywiście nie z powodu lepszej jakości obrazu Pozdrawiam Krzysiek
  18. Cóż, proza życia. :) Pozdrawiam Krzysiek
  19. Też nie wiem dlaczego to śmieszy, kwestia kojarzenia. Pozdrawiam Krzysiek
  20. Z założenia ten tekst nie jest zabawny, ale może coś źle poszło. Pozdrawiam Krzysiek
  21. W przypadku tego tekstu nie zależało mi na uniwersalnym odbiorze, lubię Bałtyk. :) A smutek...jak to smutek. Pozdrawiam Krzysiek
  22. znajdujemy na plaży dwoje obcych sobie ludzi dobrze jeśli mają bose stopy dobrze też jeżeli nikogo oprócz nich tam nie ma łatwiej im wtedy spotkać się szybko z kilku zdań stworzą smutną opowieść niebanalnie ale naiwnie wystarczy tylko wpleść w nią trochę przeszłości i chłód Bałtyku w puencie po której wiatr przysypuje zygotę piachem
  23. Cieszę się, głównie z tego, że tekst budzi refleksje. Pozdrawiam Krzysiek
  24. Pozdrawiam i dużo zdrowia życzę. Krzysiek
  25. zwabił kilkoma błahostkami dorosłe okazy drapieżnych dni teraz spokojnie łaszą się do jego rozrzutności zostawi je kiedy znudzi mu się władza nad pewnością siebie nienasycone będą krążyły przy legowiskach dzisiaj do ułożenia pozostało jeszcze kilka bezpańskich dat skundlonych przez noce silniejsze od snów powinien już zacząć oswajanie się z myślami o śmierci ale z wrodzoną lekkością marnotrawi czas
×
×
  • Dodaj nową pozycję...