Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Krzysztof_Kurc

Użytkownicy
  • Postów

    3 595
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysztof_Kurc

  1. Niestety nawet kiedy czasem znajdziemy... bywa że trzeba oddać. Pozdrawiam KKK
  2. Miło że zajrzałaś Judyto. Pozdrawiam wieczornie KKK
  3. Podoba się. Jedynie "nienaostrzony" dla mnie jest zbędny. Myślę że "tępy" wystarczy, ale to tylko moje czytanie. Pozdrawiam serdecznie KKK
  4. Po prostu dobre. Nie ma co komentować. Pozostaje jedynie pozdrowić, co też czynię. KKK
  5. Cieszę się, że to moje skrobanie podoba Ci się. Pewnie mamy podobne spojrzenie na świat. Nie potrafię pisać o rzeczach, które są mi obojętne. Pozdrawiam serdecznie KKK
  6. Duma już dawno w kieszeni. Miło, że czytałaś. Pozdrawiam KKK
  7. Myślę, że wiersze muszą pozwalać na różne interpretacje zawartych w nich myśli. Czy są ciężkie? Nie wiem. Staram się by były czytelne. Pozdrawiam KKK
  8. Pozdrawiam. KKK
  9. Pozdrawiam kolorowo. KKK
  10. Pozdrawiam. KKK
  11. Nocą i bez pośpiechu smakuje bardziej. Pozdrawiam KKK
  12. Pięknie Danko, ciężki temat , jednak udało Ci się. Teraz tam dymią świece a nie kominy. Film Cię zainspirował ? Pozdrawiam KKK
  13. Przez niespotykanie zimowe rękawiczki nieufności zaspało spojrzenie w wyczekiwaniu Przez stołu granicę za krótkie ramiona dotkliwie samotne ciszą uśpione Przez twojej twarzy szybę widzę brzeg stawu z uporem odpycha zieloną wyspę
  14. Dziekuję za czytanie i opinię miłą. Pozdrawiam serdecznie KKK
  15. Nie można do wszystkiego podchodzić poważnie. Pozdrawiam KKK
  16. Zgadzam się ze stwierdzeniem, że wina zawsze leży po stronie autora. To, że akurat narracja jest w takiej osobie o niczym nie świadczy, mogła być w innej. Dzięki z komentarz, pozdrawiam. KKK
  17. Grafomańsko pozdrawiam KKK
  18. Biorę. Pozdrawiam KKK
  19. "zanim zasnę poszeptajmy".... .....o tym jak mi się podoba. Bardzo nastrojowo i ciepło. Pozdrawiam KKK
  20. Przyjemność bez zagadek. Czytałem kilka razy. Więcej poproszę. Pozdrawiam KKK
  21. To ma urok. Pozdrawiam KKK
  22. Starym satyrem być...:D Nawet jeszcze starszym. ;)
  23. Życie zaczyna się po czterdziestce – wreszcie można iść z córką i jej koleżankami do dyskoteki. ;)
  24. Ty wznosisz się kolorowa z bukietem uśmiechu na twarzy kolekcjonerka przyjemności może kleptomanka Ja opadam siwo-czarny z psa kulą u nogi zbieracz doświadczeń może nieudacznik Zaraz miną się nasze windy
  25. Powyżej cały spis tytułów z dobrą muzyką. Mogę tylko dopisać....Moloko - Eleven Thousand Clicks, koncert. Na pierwszy raz z obrazem i w całości, potem.... też najlepiej w całości. ;) Pozdrawiam KKK
×
×
  • Dodaj nową pozycję...