Cieszę się, że to moje skrobanie podoba Ci się.
Pewnie mamy podobne spojrzenie na świat.
Nie potrafię pisać o rzeczach, które są mi obojętne.
Pozdrawiam serdecznie KKK
Przez
niespotykanie zimowe
rękawiczki nieufności
zaspało spojrzenie
w wyczekiwaniu
Przez
stołu granicę
za krótkie ramiona
dotkliwie samotne
ciszą uśpione
Przez
twojej twarzy szybę
widzę brzeg stawu
z uporem odpycha
zieloną wyspę
Zgadzam się ze stwierdzeniem, że wina zawsze leży po stronie autora.
To, że akurat narracja jest w takiej osobie o niczym nie świadczy, mogła być w innej.
Dzięki z komentarz, pozdrawiam.
KKK
Ty wznosisz się kolorowa
z bukietem uśmiechu na twarzy
kolekcjonerka przyjemności
może kleptomanka
Ja opadam siwo-czarny
z psa kulą u nogi
zbieracz doświadczeń
może nieudacznik
Zaraz miną się nasze windy
Powyżej cały spis tytułów z dobrą muzyką.
Mogę tylko dopisać....Moloko - Eleven Thousand Clicks, koncert.
Na pierwszy raz z obrazem i w całości, potem.... też najlepiej w całości. ;)
Pozdrawiam KKK