Nie widzę sensu powielania wypowiedzi pod każdym wierszem z osobna.
Choć to niezbyt elegancko załatwię sprawę hurtowo.
Przyjemność po mojej stronie, polubiłem Twoje pisanie.
Ot i wszystko.
Pozdrawiam KKK
Trup miłości
rozkłada się powoli
wzbudza nudności
zapachem wspomnień.
przeraża obrazem
samotności.
już nie warto robić sekcji.
umarłym wybacza się wszystko
Lubię o miłości, i miętę też lubię. Bardziej tą świeżą niż parzoną.Może warto mieć taką w doniczce i podlewać ją by pachniała cały czas.
Się podoba.
Pozdrawiam KKK
kiedy nie możesz inaczej
wchodzisz na schody
w dwóch kierunkach
pytając co dalej
Właśnie tak , to mi się podoba.
Coraz bardziej lubię krótkie formy.
Pozdrawiam KK
Zabiorę trochę od Ciebie, ale szyk słów zostawię sobie. Może to żle, tylko że ja tak myślę,tak mi się układa.To zapewne wpływ pewnych dzieł Lema.
Twoje uwagi jak zwykle cenne.
Pozdrawiam KKK