Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Krzysztof_Kurc

Użytkownicy
  • Postów

    3 595
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysztof_Kurc

  1. Rodzynki i migdały, jak to w życiu. Keks. ;) pozdrawiam ciepło Anno Krzysiek
  2. tak ciężko pada zadepcze moje ślady nie doszumi zgaśnie zmienia się ale czy ociepla to co kocham spływa z makijażem jeszcze nie widzę kiedy moja droga zmieniasz się cały czas wiem nie tak mam iść zawracając zapamiętam daty i godziny w rocznice i dniówki kwiaty zostaną chwilę niesmak potrwa dłużej budzikiem nie zabiję nikogo oprócz siebie
  3. podobne do żywych wciąż takie same uczucia pozbawione zapachu nie opuszczą głowy zbyt dumne ze swojej stałości barw radości śnienia nie poznały ust dotykania rozkwitają podlane szklanką wina
  4. Też tak myślałem. Pozdrawiam serdecznie Beo. Krzysiek
  5. Samo życie jest sztuką. Widać nie żyję. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  6. W tej sytuacji nie pozostaje nic innego jak tylko się odkłonić lirycznie. Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  7. słowa w prostych wersach nie wysychają barw wilgotne plamy z palców spłynęły na papier w bajkę gdzie drewnianą głową przyciśnięta do wiersza rytmem w rymy poezja we mgle drzemie pod leśniczówką Pranie
  8. Ot, taki czas. Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  9. Moim skromnym zdaniem za duzo "furtek", drugą można zamienić na "tej". Podoba mi się. pozdrawiam Krzysiek
  10. Jak zwykle intrygująco poszarpane i dopowiedziane w domyśle. Zawsze zaciekawia. Pozdrawiam Krzysiek
  11. Czasem babranie się w brei może sprawiać przyjemność, zwłaszcza jak babrzą się inni i można popatrzeć. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  12. Nic nie mówię. Doświadczam. Pozdrawiam Krzysiek
  13. opadający drzew szum do stóp przykleja się mokro niedomknięte skrzydła okien łapią zimny oddech w południe niebo pierzaste ciepło tam odlatuje powraca do mnie niepokój kolejnej zimy tabula rasa
  14. Pozdrawiam Krzysiek
  15. Dzięki za "zrozumienie" i poświęcony czas. Cieszę się że tekst może prowokować do takich refleksji. Pozdrawiam Krzysiek
  16. Trochę tak. Pozdrawiam Krzysiek
  17. Dzięki za zatrzymanie się, mam nadzieję że nie był to czas całkiem stracony. Pozdrawiam Krzysiek
  18. Za-iste, oprócz którego? Krzysiek
  19. zgadzam się z Magneto względem braku owego kontekstu, nieczytelna dla mnie również rola "czasochłonności", chyba nie słaby, lecz jakby trochę zagubiony ten tekst :) Pytanie dotyczy czasu w jakim można otrzymać opowiedź. ;) Czysto retoryczne. Czy każdy je znajdzie? Pozdrawiam Krzysiek
  20. Bez aspektu/kontekstu pozdrawiam Krzysiek
  21. w jakim czasie można przejrzeć całe swoje życie zamknąć w dziesięciu palcach zobaczyć pustkę modlitwy poszukiwać istnienia z przedrostkiem bez szczypty pewności z pogniecionej kartki
  22. słońca wstające z podłogi zamiecione pod dywan kartki z kalendarza nocne samoloty oderwane od ziemi marzenia do aborcji nadzieje uśpione dni po zmierzchu to za mało na rok i jeszcze dwa lub trzy
  23. No i proszę, podpuszczanie ma przyszłość. :))) Pozdrawiam KKK
  24. Ciekawy odblask, takiego nie spodziewałem się. Pozdrawiam Krzysiek
  25. O Budda !!!! Ja lubię dzieci, ale cudze i krótko. ;) Moja osiemnastolatka wystarcza mi w zupełności. Pozdrawiam Krzysiek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...