Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 092
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. O jaki Mądrala, patrzcie Państwo! No pewnie, rozebrać, nic nie kosztuje, ubrać już gorzej, znalazł sobie wyjście. A po ulicy też rozebrana? Witaj Sylwestrze, nie wiedziałem, że z Ciebie taki Pomysłowy Dobromir, uśmiech zostawiam i pozdrawiam :)
  2. Bo żyć się chce, kochasz życie i o tym nas chciałaś przekonać. Czuję jakiś radosny powiew z Twojego wiersza i powiem Ci Siostra, że mam podobnie. Pomimo chorób i czasem cierpień jakie niesie z sobą, myślę, że nikt zdrowy na umyśle, nie chciałby wyznaczać daty swojej śmierci. :)
  3. Zatem, w tym miesiącu za resztę wypłaty kupię sobie jacht :)
  4. Janku, jesteś niemożliwy :))) Chciałbym się zakumplować z Twoją Wyobraźnią :)
  5. @Marcin Krzysica, @beta_b, @ evicca, Niewidzialne Duszki - dzięki za serduszki :)
  6. Młode pióro :) Dlaczego nie moje? Zmarnowałam tyle szans, Przed znakami diakrytycznymi nie stawiamy spacji. Pozdrawiam :)
  7. No wiesz, jakby kto przejechał moją ulicą na koniu, zrobiłby na mnie spore wrażenie. Póki co spodziewam się samochodów, takie czasy mamy. Nadmierna egzaltacja może być trochę śmieszna, a tego byś chyba nie chciał. Pozdrawiam życzliwie :)
  8. Dla niektórych taki styl może być przyciężki Oby nie z przesadą, bo zamieni się w manieryczność. Mam nadzieję, że czasem odpuszczasz :)
  9. Znajomy stan. Od czasu do czasu także mam nadmiar bodźców, potrzebuję ciszy i świętego spokoju jak powietrza. Pozdrawiam :)
  10. Witaj Wędrowcze. Jak dla mnie trochę nazbyt stylizowany. Jednak doceniam formę, zwłaszcza rymowaną. Życzę powodzenia i pozdrawiam :)
  11. Waldemarze, to kiedy śpisz? Pozdrawiam :)
  12. Dzięki za wyrozumiałość w gorączce I że Was mamy i taty Pozdrawiam, Waldemarze i dziękuję :)
  13. To ja dziękuję bardziej, Siostra. Nie daj się tam nikomu i niczemu, Słonka :)
  14. Janku, nie trzeba zrozumieć, znam skróty, wystarczy się zgodzić. Uśmiechniętego dnia życzę i dziękuję :)
  15. Marii za inspirację od dawna z własną szafą, choć stawiam sprawę jasno, nie mogę dojść do ładu, to czasem muszę trzasnąć drzwiczkami oczywiście, więc mi zmniejszyły zasięg skrzypiące, rozżalone zawisły na zawiasie i masz tu babo placek jest odtąd jeszcze gorzej, bo muszę drzwi zdejmować nim byle co założę, a wszystko już po razie na siebie zakładałam zbyt ciasno, za czubato, za luźna lub za mała i koszmar regularny w tej nie wytrzymam, gryzie następna przezroczysta pasuje z butem, wyżej południe na zegarze, zrozumieć chciej kobietę gdy westchnie z sił opadłwszy nie lepiej być facetem?
  16. Smakowite do rozgryzania, pozdrawiam serdecznie :)
  17. To sobie pogadałaś z szafą. Trochę mało komunikatywna jest chyba, zupełnie jak moja. Zainspirowałaś mnie, za co dzięki wielkie. Zatem dla Ciebie moje eh :) Wkrótce.
  18. Bo to to były moje ramy zachwytu :) Dziękuję i pozdrawiam
  19. Cieszy mnie to niezmiernie. Dołączam przytulasy i pięknie dziękuję :)
  20. To były ramy zachwytu :)
  21. Akurat, było odwrotnie. Czterech młodszych łobuziaków, Zamykali mnie, gdzie się dało, a to w piwnicy, a to w łazience na klucz i uciekali na dachy albo drzewa, a mnie się obrywało, że nie upilnowałam kiedy rodzice byli w pracy, no i tyle. Jak miałam szesnaście lat, urodził się najmłodszy. Wstydziłam się chodzić na spacery z wózkiem, Ludzie mówili: Mój Boże, taka młoda i takie nieszczęście :P
  22. Będzie mi bardzo miło. Wreszcie będę miała od kogo ciuszki pożyczać :P
  23. Janku, dziękuję za komentarz, serduszko i zwierszowany kwiatek Miałam to samo, też przelałam czułości nadmiar na storczyki z tego powodu się nie godzę na podlewanie kwiatków z nikim od tamtej pory gdy wyjeżdżam pozbywam się opieki wszelkiej odstałą wodę szyjką w ziemię doniczką wbijam na butelkę
  24. No zobacz Siostra, jakie jesteśmy podobne. Nawet liczba rodzeństwa jest identyczna, czterech chłopaków, ja jedna. Spadania zawsze na cztery łapki :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...