-
Postów
12 075 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
108
Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka
-
metafizycznie
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Monia, dziękuję :) -
bo widzisz mój miły gdy jestem radosna to wiersz się leśmiani i uśmiech rozwiośnia a wśród zjesienniałych zawilgłych ośnieżyn raz myśl się gdzieś omsknie lub sens mi się zbiesi i staje floresem w złocistym żupanie więc biorę go sobie do serca na pamięć rozsnuwam po wersach jak mgieł celofany by jednych poślepić a innych zciekawić
-
Zbawcza cisza
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na andrew utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@andrew Inteligentni ludzie lubią własne towarzystwo Bo jeśli nudzisz się sam ze sobą, to co mają powiedzieć inni? -
modlitwa poranna
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na lena2_ utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@lena2_ ładnie, bardzo. Zazwyczaj nie widzimy belki w oczach u siebie, albo nie chcemy widzieć, a u kogoś dojrzymy ździebełko, no niestety. -
biało
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
-
Rudzik
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Sylwester_Lasota utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Sylwester_Lasota Ale cudny :) No i jak kot może zjeść takiego ślicznego ptaszka? Dzięki Sylwestrze :) -
Rudzik
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Sylwester_Lasota utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
-
metafizycznie
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Sylwester_Lasota, uprzejmie dziękuję :) -
z cyklu
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Bożena Tatara - Paszko, dziękuję Bożenko :) -
biało
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Sylwester_Lasota, dziękuję :) -
Miejsce człowieka na Ziemi
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na aff utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@aff Rzeczywiście, jeśli człowiek nie ma głębszych przemyśleń, to może w życiu nie widzieć sensu. -
z cyklu
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@andreas Wow! Wzajemnie :) -
Odłóżmy na później
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na andreas utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@andreas Może trochę tęsknoty, ale to popularna waluta, nawet tutaj :) -
Odłóżmy na później
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na andreas utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@andreas No, teraz humorek znacznie lepszy. Kawa ma lepszy smak, a życie robi się bardziej kolorowe i radosne. No cóż, dzieci muszą mieć zabawki, a dorośli marzenia, bo inaczej to jakieś pieskie życie. Zawsze jakieś marzenie niech będzie przed Tobą i kropka ) -
Giniesz w tłumie
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Poezja to życie utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Poezja to życie Przypomina mi się fragment z Lema, może niedokładnie, ale sens chyba załapiesz. Przypuśćmy, leżysz sobie wieczorem i zasypiasz. Myślisz o tym, co będzie jutro, widzisz drogę do pracy, widzisz przejście przez ulicę, widzisz jak przechodzisz. W pewnym momencie, jesteś na tym przejściu dla pieszych, przypominasz sobie jak wczoraj leżałeś i myślałeś jak będziesz za niedługo tędy szedł. No i zapętla Ci się czas, i nie wiesz czy jest dzisiaj czy wczoraj, zasypiasz czy idziesz, jak jest naprawdę? Z pozdrowieniami, a propos czasu :) -
z cyklu
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Jacek_Suchowicz Jacku, no trudno każdemu dogodzić. Właśnie dzisiaj z rana moja dobra znajoma odsyłała mnie do moich najpierwszych wierszy, których to, teraz się wstydzę, Ona mówi, że mam pisać prostym językiem, bo jak przekręcam i wymyślam słowa, to ona się zastanawia czy nie zachorowałam, ma być kwiatki-bratki i tyle, że nie rozumie, itd... Nie upieram się, że to wiersz górnych lotów. Każdy ma lepsze i słabsze, i gorsze. Ja wiem, że Ty mnie trzymasz przy poetyckim życiu, ale może mi się zwoje mózgowe przepaliły? Ile można piłować na pełnych obrotach? Jeszcze jedno pytanie - po co? Wejdź proszę na wiersz Rusłana pt. Smutny wiersz o miłości. Poczytaj komentarze pod nim, zastanów się czy w ogóle warto pisać. Przecież AI pisze lepiej od niektórych poetów. Jak jeden z drugim się nie przyzna, to jeszcze skomentujesz i pochwalisz, no i na co komu siedzieć, ślęczeć, liczyć, szukać puenty, melodii, rytmu, fajnych rymów, średniówek itd. itp. AI zrobi to w sekundę! Za chwileńkę znikną poeci jak niepotrzebne już dzisiaj zawody :/ -
biało
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@viola arvensis miło, że Ci pasuje, dziękuję :) -
z cyklu
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@viola arvensis Violu, pomysł nie jest mój, ale kiedy usłyszałam go w kabarecie jako opowiadany żart, postanowiłam zapisać to rymem, bo tak mi się spodobał, Pozdrawiam :) -
z cyklu
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Mitylene Dziękuję :) -
echo **
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na viola arvensis utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@viola arvensis Violu, szczere gratulacje :) -
świadomość
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Wiechu J. K. utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Wiesław J.K. Ponoć mózg w nocy robi sobie porządki, coś wywala, coś układa, a nam się coś tam śni. Dopiero kiedy się przebudzimy, mamy świadomość. -
z cyklu
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@lena2_ Witaj Leno, dzięki za komentarz :) -
z cyklu
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Nata_Kruk Tak Nata, to dosyć znany fragment. Doszyłam mu rymowane falbanki i jest jak stara, przerobiona na nową, kiecka, pozdrawiam :) -
z cyklu
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@tetu A teraz ja się uśmiechnęłam i tak to leciało, dziękuję @Rafael Marius, masz rację, może być zupełnie odwrotnie :) @ViennaP, również dziękuję -
przychodzi baba do lekarza, panie doktorze, tak mi sucho w gębie i język mi się klei może to koniec, życia kruchość jest może na to jakaś rada? jakieś lekarstwo pan zapisze, ja tak bym jeszcze pożyć chciała od trumny dalej być, nie bliżej a ile pani dziennie pije? -niech no pomyślę, to i powiem wódeczkę, winko, no i piwko i z przekonaniem, że na zdrowie a ile wody proszę pani? żeby nie chodzić po doktorach, trzeba dwa litry- mój ty smutku, nigdy nie byłam aż tak chora