Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bazyl_prost

Użytkownicy
  • Postów

    7 751
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez bazyl_prost

  1. bazyl_prost

    senryu

    @Witalisa nie można mylić ogniska ze śniegiem
  2. @Justynaa według mnie róża to ochrona piękna
  3. @marekg jak to to nie ma Atlantydy?
  4. @Leszczym to musiałby być pomnik , dla mnie wyniesienie to dyskomfort, uniesienie git
  5. @MIROSŁAW C. nie wiem co to kamienne drożdże ale wolę nie pytać
  6. @Leszczym to trochę zrozumiałe ale , ja bym zrezygnował z tematyki grobu w erze wodnika bo to męczace, idę wydmuchać nos ukradkiem bo twój wierz mnie o mało nie poruszył ;-)
  7. @huzarc ja myślę że konwalię majową
  8. @Leszczym ja tylko nie lubię astmy , zapalenia zatok i migren, co to za wiersz co kończy się w grobie?
  9. @Leszczym myślę że nawet późny Barok by się zatrwożył
  10. bardzo ładne i takie szczegółowe, chyba o mało się nie odnalazłem w tym wierszu
  11. po prostu głowa boli na końcu
  12. @Leszczym głupio kończyć wiersz na leżąco i martwo, to niezdrowe
  13. @beta_b ostatnio była cała seria książek o kupie w mpiku, bajki są różne , na miarę czasów, algorytmy nie są złe , zawsze można stwarzać nowe.
  14. @infelia fajne , aż chce się pobiegać po plaży
  15. @Leo Krzyszczyk-Podlaś nie wiedziałem jak to jest, mam nadzieję że to tylko mądry wiersz
  16. @aniat. ta końcówka zbytnia trochę zbyt skrajna ale początek piękny
  17. @violetta jakim listkiem? nie wiem
  18. człowiek goni za niebem zawsze od urodzenia dąży wzwyż zawsze gdzieś dąży albo usiłuje trwać tego chyba nie da się zapomnieć to kwintesencja istnienia trwałość i nietrwałość skupienie kto wymyślił modę...? jak tu sobie poradzić?
  19. bazyl_prost

    senryu

    biało wokół nas przytulne siedliska tu narąbane drwa
  20. @Tectosmith dobrze wiedzieć
  21. @KOBIETA nie wiem nic o krysztale , tu chodzi o kryształ wody
  22. przynosisz mi biel kryształową kończy się niebyt dajesz mi nowe światło tworzy się sfera istnienia
  23. @Tectosmith takie narzekanie na zimę a to magia granicy.
  24. @Sylwester_Lasota to sylwester przez małe s
  25. tak to już jest że nie zawsze prawie nigdy i nie wtedy tak to już jest nie taka łapczywa ta galaktyka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...