@Leszczym to trochę zrozumiałe ale , ja bym zrezygnował z tematyki grobu w erze wodnika bo to męczace, idę wydmuchać nos ukradkiem bo twój wierz mnie o mało nie poruszył ;-)
człowiek goni za niebem zawsze
od urodzenia dąży wzwyż
zawsze gdzieś dąży
albo usiłuje trwać
tego chyba nie da się zapomnieć
to kwintesencja istnienia
trwałość i nietrwałość
skupienie
kto wymyślił modę...?
jak tu sobie poradzić?