Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bazyl_prost

Użytkownicy
  • Postów

    7 751
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez bazyl_prost

  1. @Charismafilos wieczne, że zawsze coś jest nawet jeśli to tylko fizyka
  2. @Charismafilos nie tylko, ale nieskończone.
  3. @Charismafilos tak, składamy się z fizyki i komórek
  4. @Charismafilos właśnie nie nic , żywa materia
  5. co to będzie, co to bedzię elektryczny pająk a może świetlista pszczoła gdy żyjesz nie roztapiaj się w marności to nic nie da oprócz litości żyj i mnóż bo po cóż twórz opiekuj, nie żałuj zbytnio niech każda drobina coś przypomina
  6. bazyl_prost

    haiku mistyczne

    @violetta to tylko taki model matriarchalny i patrialchalny
  7. bazyl_prost

    haiku mistyczne

    świetlista góra woła na swoje szczyty każdego po imieniu podobnie jak Bóg
  8. @violetta dla siebie, dla rodziny , to wiele zmienia
  9. @violetta ja zamiast motyli rysuję pentagramy
  10. @Adam Zębala zrozumiałem do "to jest przewidzenie"
  11. też mam często pokusę czy mam zostawić siebie i swoja ścieżkę dla kolorowych atoli Wenus , nie wiem czy to o tym...
  12. fale dotykają zimnego piasku nie raz po raz tak delikatniej powoli spaceruję po białej plaży nie chcę uciec próbowałem uciec z beznadziei los się odmienił
  13. bazyl_prost

    haiku

    wielkie pustkowie odnajduję czas w tym co było i jest
  14. @Alicja_Wysocka nuty to dla mnie częstotliwości dźwieku, to chyba jeszcze przed Ziemią.
  15. krople tuszu spadają na papier rozmazuje je stalówką w kształty nowe przestrzenie nowe postaci czarno na białym zastanawiam się kto wymyślił litery
  16. zaczytana wraca do domu oby nie zmarzła
  17. @janofor to chyba jakiś niebezpieczny ekstrasens, danger/niebezpieczeństwo
  18. @Berenika97 ciche codzienne trwanie to miejsce na rzęźbę która rozjaśni otoczenie
  19. @Berenika97 no jasna jak dobry blask, pan Jan może się ocknie albo będzie ktoś inny , nie wiadomo...
  20. @huzarc to jakaś improwizacja na nucie żelaza?
  21. @andrew a może to nie problem złej ludzkości tylko okoliczności , takie drugie dno...
  22. bardzo fajne , jak transformacja dążenia w zachowawczość
  23. @APM kiedyś bawiłem się plamami tuszu na kartce , fajna zabawa
  24. @Berenika97 dramatyczne , trochę bez wyjścia, gdzie jasna konkluzja?
  25. bazyl_prost

    Puszki…

    @Konrad Koper Buka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...