Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bazyl_prost

Użytkownicy
  • Postów

    7 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez bazyl_prost

  1. i tak i nie jak gdyby, mętno
  2. coś w rodzaju , release me
  3. mnie to nie pasuje do silnikoprądnic, powinny już być zamiast tych atomowych elektrowni ,wiersz trochę o kieracie cierpienia i ciagłej szansie
  4. chmury rozpraszasz piękno spod ziemii wyziera ku nam
  5. szare nad niebo ubogie światło szumi ekran pustego przekazu
  6. bał cziki ,bał bał mauł ,mauł, mauł, to cytat
  7. ja nie umiem kolorów tu dodawać, kurcze nie wiedziałem, ale pixele raczej nie kłują ...już a może jeszcze nie
  8. nie dojadę ale gratuluje sympatycznego miejsca, tam się leczy reumatyzm?
  9. owracam głowę spostrzegam emocjonalny refleks
  10. rabunkowe , to się nie sprawdza
  11. wreszcie rozumiem że rosa nie rubra
  12. ładne taka psychika odlotowa, tylko ta sentencja pod spodem miesza esencje
  13. bardzo sympatyczne , afirmujące co się da
  14. kawa reguluje smak, nawet zbożowa, w opcji zdefiniowanej
  15. i następuje eutrofizacja
  16. ani sianie ani wywoływanie , stan, cierpienie duchowe zdruzgotałaś i zbiłaś mi wiersz twierdząc że tworzę katastrofę powiem ci że wszyscy mamy problem w takim kontekście moim skromnym zdaniem Bazylu, to w odpowiedzi nieraz na twój komentarz pisałam, że wtrącasz do mojego utworu swoje trzy grosze. Gdybyś napisał do dobrych końców lub dobrego końca, to bym się nie czepiała. W twój sposób napisany wiersz wywołuje więcej cierpienia. Nie prostujesz weryfikacji, tylko zapętlasz. odchodzę w ulicę lepszych końców
  17. sok z korzenia mandragory programowo miesza z wrzątkiem zabawne mi informacje, niektóre mącą humor nieodmiennie
  18. Etos rycerskiej stadnej przyjaźni, fajne ale dalekie od ideału życia w atmosferze Pokoju
  19. nie wiem po co taka trudna tematyka, ze straszną pointą, to chore, nie umniejszając, po takim wierszu zostaje niemiłe wrażenie
  20. no...i jeszcze muszą Cię z tego umyć
  21. eliczko nie zmyślaj głupot , nadinterpretujesz, chyba nałogowo Bazylku, posługujesz się za bardzo wieloznaczną metaforką więc co do tego wiersza tak to komentuję. Co do innych twoich utworów, Twoja myśl - nie mówię, że to myśl zła. Zasadnicza rzecz to, że jest różnica między sianiem a wywołaniem. Jeśli sianie czyli powodowanie, to temu nic odrazu nie zaradzi. ani sianie ani wywoływanie , stan, cierpienie duchowe zdruzgotałaś i zbiłaś mi wiersz twierdząc że tworzę katastrofę powiem ci że wszyscy mamy problem w takim kontekście
  22. archaiczna postawa obronna odhodzi w cień ryft zmanierowania
  23. ślepy zaułek dnia
  24. eliczko nie zmyślaj głupot , nadinterpretujesz, chyba nałogowo
  25. strasznie dużo myśli
×
×
  • Dodaj nową pozycję...