Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bazyl_prost

Użytkownicy
  • Postów

    7 755
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez bazyl_prost

  1. spalone plany nikt się nie dowie już bo rewolucja zmarła nie byli doskonali owi twórcy nie zasłużyli na boskość aspirują do swojego wydumanego ego nadmiernego może duma im zabroni bo kto chce wierzyć w piekło?
  2. twoje rymy sa zabójcze i dobrze o tym wiesz, to nie poezja
  3. taka czerwień to krótkotrwała łatwizna
  4. oto moja odpowiedź na twoje rymowanki: katuje się umysł a mięśnie dygoczą to umysł pracuje dla mózgu krew toczą i stara sie ciało w życia tkwiąc uporze aż nie może bo wszystko byłoby gorzej
  5. nie zamienisz strachu w rymowankę , juz to zrobił Jan Brzechwa i ty go nie wymyśłiłaś
  6. walka z czasem pchle podchody kto pierwszy ten lepszy avantarze liczne może taka istota człowiecza konkurencja ewolucja kto przyniesie najlepsze często wygrywa złodziej
  7. cóz taki pech zawsze nie w porę, stanowczo nadmiar entuzjazmu
  8. powietrzni inżynierowie tak ich nazwałem hindusi między pustką a atomem i komórkami funkcje ciała zwą bogami by byc razem nigdy sami nasze normy zwą więzieniem ich prostota wyzwoleniem
  9. od ogółu do szczegółu, ekonomia odbiciem kryzysu duchowego, cóż jest się pod czym zastanawiać, a czysta pustka nie mylic z klaustrofobią i popiołami to dom twórcy
  10. wszystko kwestią aparatu, Nikon, Canon, Sony, Olympus, sporo do wyboru, oczywiście fotografia to nie fatum tylko jak wyjsć ze złego kolorytu, wiele się nad tym zastanawia
  11. Marcinie czyżbyś sie zmagał ze szwedzkim armorem?, nic na siłę, pikantne żarcie faktycznie pomaga się zdystansować do poranionej historii, pozdrawiam, życzę samych bezkrwawych chwil między krzemem a glinem z dala od żelaznych wibracji
  12. odbicie światła drugi brzeg świetlnej rzeki odpływam w subtelność skrupulatną czy odbicie które widzę to jeszcze człowiek, czy czas zmienił bieg czarne punkty na tafli szkła kto przepadnie ja, czy lustro
  13. samotna psychika zaczęła dojrzewać
  14. aluno co ty wiesz o Polsce...
  15. ja nie musze aspirować co kto lubi rymowanki takie ze pękają szklanki co kogo raduje nie każdy pojmuje byle wesoło i nie sarkastycznie nie deptać trawników przede wszystkim .
  16. jakaś dziwna presja tu mieszka, nie ważne że lustro mniemane ważne jak skonstruowane
  17. cóż jak sałata z octem, to chyba archetypy jakieś, zła sytuacja
  18. myślę że wielkie szczyty minęły, prosimy nie powtarzać, i radzę przestawic się z makroemocji na te ludzkie
  19. nie, to czerwony opór materii, a mogłoby być lekko ale trudno się przestawić z żelaza na krzem i glin
  20. przyganial kocioł garnkowi, poza tym jak nie z lewej to z prawej jakieś napaści
  21. halo tu Polska mrówki to mrówki pszczoły to pszczoły nie wchodź im w drogę chcą tylko żywe być jedne i drugie niespolegliwe to nie są ssaki nie takie miłe ale szacunek miejcie przyroda wszystkich uratowała i życiem nazwała ginie pozerstwo Polska szczera niech żyje
  22. soki zbyt mdłe ostatnio jak gdyby nie dają powera poza tym plony marne zbyt dużo deszczu ewidentny koniec słonecznikowej kariery...ech Aluno... twój kaganek oświaty gaśnie jakie to smutne ... a miało być tak pięknie...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...