Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bazyl_prost

Użytkownicy
  • Postów

    7 754
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez bazyl_prost

  1. @Janusz_Józef_Adamczyk i musiał dowiedzieć sie co to świętość
  2. @Stary_Kredens proponuje odnowe duchową aby ożywić zatrute powietrze, odnowa w duchu świętym , zignorujmy wszelkich oprawców, życie musi wygrać
  3. @aluna aluno, czy uważasz sie za maluczką?
  4. @Dorota_Ocińska jakieś to wulgarne, nienawiściotwórcze, nie chciałbym takiej żony
  5. @Monika_Tomczyk ten brak powietrza zastanawia, kto produkuje ziarno kłamstwa?
  6. @Ela_śmigielska córka wybielona, a ty?
  7. @Penelope_Coal kto oduczy krwawe typy ...
  8. @sława_zaczek cóż wszystko jest a jednak trochę zbyt wiele, czy zbyt mało? Młodym mężczyznom odbiera sie wrażliwość i uczy nienawiści, leje się krew , bo rozum, nie dąże tu do konkretnej konkluzji , taka obserwacja szalenie niemodna
  9. @sława_zaczek droga pani, diabeł tkwi w szczegółach
  10. @Piotr_Płoszaj bóg który obrzezywał jest już przeterminowany, efekt- mniej psychoz i nerwic.
  11. @sun cóż, nie wiem kto wymyślił czad, chemicznie to tlenek węgla, CO, gazy bojowe to co innego, nie kibicuje
  12. @Katarzyna_Zaremba czyżby jakieś promieniowanie?
  13. rybki w akwarium gryzą się w ogonki
  14. @sun prowadze wątek pewnego schorzenia
  15. @aluna aluno , musiała byś mieć moc całego księżyca żeby tak było a masz tylko tyle co tabletki w odpowiedniej dozie, nie będziemy tańcować wokół tego niemieckiego misterium po którym chcesz posprzątać, to co jest to jest to czego nie ma to nie ma stare księgi juz wszystko widziały teraz posypią się głowy
  16. @Karolina_Iwaniec co kwiat to inna miłość, proponuje lilie, róże dla Bergmana
  17. @Małgorzata_Pidek Życie nie polega na wypalaniu się w czerwieniach
  18. @frida2010_ bardzo to mistyczne, jak objawienie czystego bytu
  19. @Adrian_Tync mimo to im nie zazdroszcze
  20. @beta_bez_alfy ciesze sie że są inne rozwiazania, póki ciernie są nieruchome
  21. nie będzie Niemiec pluł nam w twarz ni dzieci kindersztubił polski naród polska brać wolni jesteśmy czas ich ubił
  22. @kufelek może nie haiku ale niezłe
  23. @beta_bez_alfy myślę że płyniemy w różne strony, dziadek to człowiek po śmierci, po co komu taki stajl
  24. @beta_bez_alfy zastanawiam się kim jest ten dziadek, to co napisałaś wskazuje na niekonsekwencje
  25. @beta_bez_alfy kalijuga umiera jak dziad, zostaje zła królowa która zawsze marzyła o lekkości i zawsze błądziła a dziad zawsze chciał żeby było tak jak on chce, ale sadyzmu nikt nie pochwala
×
×
  • Dodaj nową pozycję...