Sylwester_Lasota
Użytkownicy-
Postów
13 179 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
60
Treść opublikowana przez Sylwester_Lasota
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 483
-
Skrzydlaty
Sylwester_Lasota odpowiedział(a) na Sylwester_Lasota utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
:) -
Skrzydlaty
Sylwester_Lasota odpowiedział(a) na Sylwester_Lasota utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
No, niestety YT nie zlicza wyświetleń na tym portalu. Niektóre moje tutaj mają po kilkaset odsłon, a na YT zaledwie kilkadziesiąt. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie każda odsłona postu jest jednoznaczna z wyświetleniem filmu, ale ta różnica jest zbyt przytłaczająca. Paza tym, sprawdzałem w ten sposób, że sam odtwarzam film tutaj, a potem sprawdzałem na YT ilość wyświetleń, która się nie zmieniała. Tak że, tego... zapraszam na YT jak najczęściej 😉 -
Przestrzeń pomiędzy ustami
Sylwester_Lasota odpowiedział(a) na Benjamin Artur utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Ładnie, lirycznie o trudności opisania stanów emocjonalnych powiązanych z zauroczeniem drugą osobą. W moim odczuciu, to bardzo dobry tekst. Pozdrawiam. -
Skrzydlaty
Sylwester_Lasota odpowiedział(a) na Sylwester_Lasota utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Cieszę się. Również pozdrawiam. -
Skrzydlaty
Sylwester_Lasota odpowiedział(a) na Sylwester_Lasota utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Alicja_Wysocka Na razie jest Jeż Jerzy z Jeżowa, ale sobie jakoś słabiutko radzi. Na chwilę obecną ma zaledwie kilka wyświetleń po dwóch dniach od publikacji. To nie jest imponujący wynik, więc pomyślałem sobie, że może tutaj go podrzucę, może ktoś stąd zajrzy i przekona te algorytmy :))) To jest piosenka dla dzieciaków oczywiście :) Prosz: :) -
Skrzydlaty
Sylwester_Lasota odpowiedział(a) na Sylwester_Lasota utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Dziękuję :) -
Skrzydlaty
Sylwester_Lasota odpowiedział(a) na Sylwester_Lasota utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Może kiedyś i do tego będzie. -
Im rak ima sęk. Ma ta Nina rabina, Ani baranina tam kęsami karmi
-
Wojna się nie zmienia
Sylwester_Lasota odpowiedział(a) na jjzielezinski utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Wojna to taki stan, w którym młodzi ludzie, którzy się nie znają i się nie nienawidzą, strzelają do siebie w imię interesów starych ludzi, którzy się znają i nienawidzą, ale nie próbują się zabić. Pozdrawiam. -
Ach! Nie wierz, nie wierz poecie, bo to jest drań i niecnota. Plecie, co ślina przyniesie, lepiej innego pokochaj. Choćby ci wlewał ambrozję i miody najsłodsze do uszu, na ręce dawał ci serce, ty sobie innego szukaj. Bo nie zbuduje ci domu, i mieszkań ci nie wywietrzy, ten co, z własnego wyboru, pokój wynajął wśród wierszy. Jeśli nawarzy bigosu, to tylko tego w przenośni, przewidzieć nawet nie sposób czy się zjesieni, czy zwiośni. Słowami będzie cię karmił, co uświęcają lub bluźnią, o głodzie twoim zapomni, sam przecież żyje iluzją. Choćby przysięgał, że jesteś jego jedyną na świecie, nie ufaj poecie, bo przecież on zawsze kochał poezję. Z taką rywalką nie wygrasz, a więc powtórzę dlatego: Chociaż poeta ma skrzydła, lepiej poszukaj innego. O!
-
Na raty to ty taran. Mec OK, zatem meta z kocem.
-
:))) Na piwo kurka krukowi, pan?
-
Tak było :) Dziękuję i pozdrawiam :)
-
@Alicja_Wysocka Dziękuję :)
-
Super! Pozdrawiam :)
-
Super! Pozdrawiam.
-
tego nie czytaj
Sylwester_Lasota odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
@Alicja_Wysocka Fajna fraszka do tego z mądrym przesłaniem. Pozdrawiam :) -
Oryginalny tekst tutaj: Zapraszam również na mój kanał YT, bo ostatnio jakoś cienko mi przędzie. :) Każde obejrzenie, reakcja, komentarz, subskrypcja będą mile widziane. :)
-
Iwona, R.I.P. Iranowi? O war! Baca mysz USA, a suka kusa. As uszy maca. Brawo?
-
No, tak. Katon.
-
Asiu, mamuta daję ramię i marę jada tu mamusia.
-
O! Mamy marsowy WOS, ramy mamo.
-
A tu Katar tumani masy sam. I nam utrata kuta. Mem? O, tak! A Ta masa? Sam atak atomem. Kata to ma ona raz. Smuta tutaj, a tu t.A.T.u. Msza rano, a mota tak. Już Marsa sram. Żuj. Już żuje madame? Madame już żuj. Jaw, mar tiktoki. Bawi i wabi kotki tramwaj. Co nie? I noc. Apap i pa pa.
-
Nie wiem jak to się stało, że umknął mi ten komentarz. Dopiero teraz go przeczytałem. Dzięki. Pozdrawiam
-
Szczęśliwy szczę śliwy Mak owy makowy Mizerota da mi zero. Ta da! Mar uda ma ruda maruda Komu tato rów? Komutatorów komutator ów.
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 483