Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 157
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @Poet Ka no to widzisz... w ambicji i determinacji - przewyższasz mnie! I dobrze, kibicuję Twoim aspiracjom :)
  2. @Poet Ka dziękuję za wskazówki, tak mniej więcej czytam ;) podziwam taką łatwość łączenia słów niepołączonych... wiele z Was ma tutaj to! Dla mnie to jest takie niepojęte, ale chylę czoła i otwieram się to co nieznane!
  3. @violetta @Poet Ka @Annna2 @.KOBIETA. @Berenika97 @wiedźma @tetu- dzięki za odwagę przeczytania ;) To co przyszło do Was - to Wasze. Tajemnic tu wiele nie ma... one są w nas :) Pozdrawiam.
  4. @Kasjopeja. o miłości... bez retuszu ;) Choć czy to miłość prawdziwa, co dusi i z mostu zrzuca? ;)
  5. @Toyer świetna koncepcja! i fajnie opisana! Jednak po mojemu nie ma miłości bez wolności i na odwrót. Niemniej pomysł nowatorski :)
  6. @Poet Ka szczerze doceniam i podziwiam... choć nie rozumiem :) ale to moja ułomność.
  7. @Kwiatuszek sama prawda :) dojrzewamy do miłości i uczymy się kochać całe życie :)
  8. @JakubK ciekawe treści i fajne metafory. Głęboki przekaz... zatrzymał mnie - dzięki.
  9. Może kogoś natchnie i zainspiruje :) @Simon Tracy @Lenore Grey - w tym roku Wasze klimaty ;) https://krakow.pl/aktualnosci/319587,33,komunikat,_blysk_rewolwru”__czyli…_kryminal_i_zbrodnia_w_poezji__zapraszamy_do_wspoltworzenia_programu_.html I jako tambylec zapraszam ;)
  10. @andrew Jeśli zachowasz pamięć o grzechach, Panie, Panie, któż się ostoi? [Ps130,3]
  11. @EsKalisia to coś więcej niż... taka między-tylko-li-ludzka przyjaźń. Mam tą ogromną łaskę mieć takiego przyjaciela :)
  12. @Trollformel jak cement to tylko portlandzki! haha Oddaję neologizmy, za free ;) odurbanizowuj ;)
  13. @EsKalisia tyle, że jak tradycyjnie poszukiwałem odpowiedzi u autorów chrześcijańskich i o przyjaźń duchową bardziej mi chodziło. Wyciągając esencję... tą, którą ja wyciągnąłem dla siebie, sprawdziłem doświadczalnie na sobie i się potwierdziło, to wychodzi, że są 4 etapy formowania się takiej przyjaźni.
  14. @Trollformel ciekawa inspiracja... cegłogrzmoty i tynkodeszcze ;)
  15. @viola arvensis Nic nie może przecież wiecznie trwać ;) jednak Jam Alfa i Omega, Pierwszy i Ostatni, Początek i Koniec. [Ap22,13] :)
  16. @EsKalisia mocno kiedyś eksplorowałem temat przyjaźni + doświadczenia własne, nie jest to materia tak oczywista jak się zdawać by mogła.
  17. @EsKalisia nie, no co Ty! Duch porusza serce, a google ubiera w słowa ;)
  18. @viola arvensis są takie dni! Ale mi ja ją ;)
  19. @hollow man Bracie! poetycko nawet dla mnie! :)
  20. @EsKalisia Wy jesteście solą dla ziemi. Lecz jeśli sól utraci swój smak, czymże ją posolić? Na nic się już nie przyda, chyba na wyrzucenie i podeptanie przez ludzi. [Mt5,13] Odwagi!
  21. @Berenika97 dużo mocnych metafor i porównań! Idzi się odnaleźć ;)
  22. Tak sobie myślę... trzeba być kobietą, aby to poczuć... i mężczyzną, aby to sobie wyobrazić ;)
  23. @Achilles_Rasti łączę się w odczuwaniu.
  24. Łagodną lawiną oddechów Plączącym się językiem Niezauważalnie zbliżyć się Ku zwieńczeniu pulsującego ciała Dotknąć słowem I przypieczętować językiem Musnąć wargami Odurzyć jakby narkotykiem Szybki ślizg palcami Na zaokrągleniach ciała Aż do wyjścia z progu Dokąd myśl pozwala Objąć koszem dłoni Krągłych piersi duet Szepcząc – dobranoc Wykonać powrotny piruet
  25. @hollow man Bracie! znane dolegliwości - odwagi :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...