Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

fregamo

Użytkownicy
  • Postów

    1 583
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fregamo

  1. @mamoh o kochać na pewno
  2. @Kot dziękuję Pozdrawiam również
  3. nadal nie liczę chwil nawet po omacku przycinam doniczkowe kwiaty w oknach obcych sąsiadów znajduję wzmianki pogody co zaraża licznych słowem nagły grom już utoczył upuścił ciężar na stoły pękają ściany, różnice pustoszeją ulice, domostwa toczy ciało niesforne po rozległych zakamarków kątach i wydaje się czasem niedowiarkom że wszystko stracone, przepadło nadal nie liczę chwil inni policzą za mnie
  4. @Dawid Rzeszutek "i zatruta nim wszem płynie krew"... ciekawy wers... ciekawa wypowiedź pozdrawiam
  5. @MIROSŁAW C. jaki dług...xd że też za wszystko trzeba płacić, nawet za śmierć...
  6. @AOU nie nie... chodziło mi o to że jednym ze sposobów naprawy rzeczonego tv było yyy... stuknięcie go w obudowę... o taką przemoc mi chodziło wybacz
  7. @AOU ostatnio do syna mówiłem że śnieży... co do tv to też nie miały duszy chyba że w lampach i lubiły przemoc domową pozdrawiam
  8. @Radosław właściwie to do końca nie wiedziałem co z tym zrobić ta powtórka "się" i kolejność... się pali czy pali się muszę nad tym popracować dzięki za słowa @Domanski dobre "z wyjątkiem tych co już w trumnach są" pozdrawiam
  9. @Radosław nie... nie dotyk czyli coś innego chyba... dziękuję za słowa
  10. może i można marzyć miraże i żyć w świecie bez zbędnych barier gdzie mrzonka gasi światło na dobranoc kryjąc w snach minionych dni marność może czasami nie warto wierzyć w potoki słów rzuconych w eter co w głębi znaczeń lubią sobie przeczyć ujmując wartościom trwającym wieki może nie zawsze jest jednoznaczna strapiona mina z jej brakiem taktu i nawet błazen, ignorant czy zdrajca nie sprzeda nikomu, nie okłamie kata
  11. @Czarek Płatak oj niektórzy nie mają i niektóre co jest godnym pożałowania pozdrawiam
  12. @Basia Dowyj ja bay tak nie wtapiał we wszystko boga... kimkolwiek lub czym i czy wg jest. Pozdrawiam.
  13. poczuj jak oddycha przyszłość jak się pali do istnienia gdy śni się poranek co zbiera okruchy cienia nie widzisz już różnicy nie dotyk cię niepokoi stoisz wtopiony w niemoc zerwawszy zasłony normy toczysz wojnę od dawna o swoje prawo do reszty zaszyty w zeszytach wspomnień wyrywasz kartki szeleszcząc a kiedy napada cię wieczór bezmyślnym upadkiem chwili mówisz do siebie na przekór tylko martwi się nie mylą
  14. @beta_b spoko
  15. @Lahaj raczej wszechświat oczu... Bariera krew-mózg... dobre porównanie Pozdrawiam
  16. @lich_o chyba nie o to mi chodziło ale dziękuję za poświęcony czas doceniam
  17. @beta_b wiem że powinienem powiedzieć to do siebie ale może warto by się zdecydować... rymować czy nie rymować? Pozdrawiam
  18. I jestem w tej poczekalni dziwactw Po raz drugi, jednakże Krok do przodu nie ruszył Tylko patrzył z pode łba swym żartem Głupi ten czas kpiny Co niweczy wszystkie szanse Co zostanie w dłoniach Gdy wyblakła stara prawda Może i słowo pomoże Choć chęci kaprysu wyrazem Snują swój nierząd grymasu Gryząc smutne racje I jestem jak dzikiej farsie Wtopiony w myśli niuanse A ponoć wystarczy się ruszyć Tylko kto komu wybaczy
  19. @Dag koniec muszę poprawić
  20. @Dag dziękuję Dag Pozdrawiam
  21. @Waldemar_Talar_Talar Dziękuję. pozdrawiam
  22. gniewa się dziś słońce na skoszone trawy choć niebo nie płacze wyraz twojej twarzy kładzie cień na wszystkim bez wyjątku sprawy zręcznie ułożone spod ostrzy spojrzenia trzeba przetrwać dzień niech noc mrok zabiera mgła wilgoć pochłonie opowiedzą grymasem po omacku nie raz warto czas przemierzać w śnie głębokim troski odpłyną w zapomnienie wnet poranek wstanie lekkim uniesieniem rozproszone światło dostrzega spokojem uśmiech wie dobrze kto zaraz zaśpiewa
  23. @Lahaj nie pękaj...xd Pozdrawiam
  24. @Lidia Maria Concertina najwyraźniej coś tu nie styka...xd "I parasolka, która nie daje znaku - życia, ani śmierci i tego, że nie się wypada ..." i dlaczego to zawsze jest...Jessica... Jak zwykle drążysz choć jednak kogoś wydaje mi się obwiniasz... Niemniej ten nie wiem co powiedzieć obraz jest co najmniej wart uwagi... Za każdym wierszem stoi autor. Ciekawi mnie kim Ty jesteś...? Oby parasolka się nie wypadała... Pozdrawiam pani ze zmienionym nikiem...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...