Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Mecenasi
  • Postów

    12 011
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    28

Treść opublikowana przez Marek.zak1

  1. Z definicji,propaganda przedstawia wybrane fakty w sposób, w jaki chce.
  2. Zgony (niektóre) na świecie 1.01-25.03.2020 Korona wirus 21.297 Sezonowa grypa 113.034 Malaria 228.095 Samobójstwa 249.904 Wypadki drogowe 313.903 HIV/AIDS 390.908 Nowotwory 1.909.804
  3. Młoda szlachcianka mistrza z rana odwiedziła, jeszcze przed domem problem swój wielki zdradziła. - Mąż mój bardzo się zmienił, mnie nie zauważa, bo inny jest teraz, niż gdy wiódł do ołtarza. Mistrz spojrzał na kobietę, tłuszczem obrośniętą, chęć mu przyszła ripostą odpowiedzieć ciętą ale się wstrzymał, spojrzał na nią pobłażliwie - Tylko cud tu pomoże, więc się módl żarliwie, on się jednak zdarzy, gdy będziesz ściśle pościć, dużo chodzić, pić wodę i rzadko się złościć.
  4. Doceniam fajne i mądre teksty. Tak trzymaj:). M.
  5. A mnie się podoba, bo chcemy, czy nie w każdym z nas jest po trosze z opisanych cech, chociaż nie zawsze z tego zdajemy sobie sprawę, a może nie chcemy, bo się tego wstydzimy. Podoba mi się też dystans do samego siebie. Dojrzały tekst. Bardzo na plus. Pozdrawiam.
  6. Fajnie i prawdziwie oddane i jest klimat. Widać, że wiesz coś na temat:). M
  7. Tak się wtrące, ludzi ciekawych, tak w ogóle jest mniejszość, a z wiekiem jeszcze cała masa się zaniedbuje, tak że statystycznie, z wiekiem, ludzi atrakcyjnych, szczupłych, wysportowanych jest garstka. Dotyczy to fizyczności, a intelektu w jeszcze większym stopniu. Pozdrawiam.
  8. To, że biskup mocno grzeszy, wcale cię nie musi cieszyć bo się grzechów nie wyzbywasz więc już ciebie diabeł wzywa.
  9. Lecz potem postanowienie poprawy i od razu koniec tej zabawy, a jak oszukasz, to recydywa, nie ma zmiłuj, już piekło wzywa.
  10. Jeśli miałeś te uciechy okaż najpierw żal za grzechy, a jak za nie nie żałujesz, wprost do piekła się kierujesz. Teraz powiedz mości panie kto żałuje za bzykanie?
  11. Bardzo ważne jest grzeszenie, lecz ważniejsze rozgrzeszenie.
  12. Pewien znajomy z miasta Łeba, bardzo chciał dostać się do nieba, ale kochał seks nieziemski mocno grzeszny- przedmałżeński, a to była pierwsza potrzeba.
  13. W jednym z więzień znajduje się kilkadziesiąt kobiet, skazanych za zabicie nożem partnera. Scenariusz taki sam, długie upokarzanie, bicie, często alko. Wyroki od 8 do 25 lat. Kanał 147/149 Crime investigation. Pozdrawiam.
  14. Nie pomyślałem o tym, może uzupełnienie:)?
  15. Zgadzam sie z Sylwestrem, poruszający mocno tekst, może forma ulubiona moja nie jest, ale trafia do serca, a to jest najważniejsze. Pozdrawiam.
  16. @Kot Dzięki. Zacznę od końca, "nie" jest kluczem i musi być podkreślone. 1, 6 zobacz teraz:). Pozdrawiam. M.
  17. To zakładają ci, którzy w tej grze wygrywają, przegrywający, czy mający wysokie, niespełnione oczekiwania, mają inne zdanie, jak sądzę. M
  18. Zgadza sie, z tym, że bywa sprzeczność między emocjami, a rozsądkiem, kalkulacją, czy pragmatyzmem, a serca oszukać się nie da, bo nie ma od niego ucieczki. Pozdrawiam.
  19. Fajnie opisane, z poczuciem dystansu i autoironią. Życie to ciągłe zmagania, raz wychodzi lepiej, raz gorzej. I tak najważniejsze zdrowie. Pozdrawiam.
  20. Trudne pytania. Nie ma prostych odpowiedzi. Pozdrawiam.
  21. Pewien szlachcic do mistrza przybył niegdyś z rana, - Śniadania nie dostaniesz, żona nie ubrana. - Głodny nie jestem, ale w sercu mam zgryzotę, Miałem niegdyś na związek z sąsiadką ochotę, lecz rodzicom uległem, z inną się związałem, mam z nią dzieci i chociaż bardzo się starałem, nie udało mi się jej nigdy umiłować, i niechcianej decyzji zaprzestać żałować. Mistrz spojrzał na szlachcica, który zasępiony jakiejś jego porady czekał upragniony. - Kiedy innych oszukasz, uciec jesteś w stanie, od własnego serca nie uciekniesz mospanie.
  22. Marek.zak1

    Tajemnica żony

    Masz na myśli penetrację męskich tajemnic?
  23. Czarodziejki są owszem i temu nie przeczę i ogołociły niejednego:)
  24. Marek.zak1

    Czar ud:).

    Ja te cuda dobrze znam, wiodą wprost do nieba bram:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...