Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Mecenasi
  • Postów

    12 011
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    28

Treść opublikowana przez Marek.zak1

  1. A jak nie chce i nie zyskuje, wtedy na wszystko utyskuje:)
  2. To tak jak mieć pretensje to tygrysa, ze je antylopy i je to boli:).
  3. Skoro nie ma jednego, to widocznie tak zostaliśmy stworzeni i tak być musi. Pozdrawiam.
  4. Pewna aktorka karierę zrobiła a była dla Harveya zawsze miła, zgodnie ze swoją naturą i osobistą kulturą. O szczegółach relacji nie mówiła. Wczoraj w programie Canal+ dokument, niemal dwugodzinny film o założycielu i byłym szefie wytwórni Miramax, którego filmy otrzymały niemal 100 Oskarów. W programie nie wystąpiła żadna ze znanych aktorek, zresztą żadna z nich nie oskarżała go o czynne nadużycia. Został niedawno skazany na 23 lata więzienia za seksualne nadużycia. Podczas wręczania Oskarów kilka znanych aktorek dziękowało publicznie HW za pomoc w karierze.
  5. Jak u Ciebie matrix realu z surrealizmem w nadprzestrzeni. Jak zawsze super.Pozdrawiam.
  6. Właśnie, tyle lat w biznesie i dlatego money / money:). A mnie reklamy nie przeszkadzają, traktuję je jak przerwy w teatrze, herbata, telefon, maile itp., a jak mam filmy bez reklam, to i tak na chwilę wychodzę żeby rozprostować nogi.. Pozdrawiam.
  7. No i wiadomo, na kogo głosować, żeby tego szczęścia zaznać. Dziękuję za wskazówkę.
  8. Lewa strona musi się równać prawej. Tak więc jeśli płacimy, mamy program bez reklam, jak nie - nadawca musi to kupić, co pokazuje, a kasę ma z reklam. No free lunch:). Miłego wieczoru.
  9. Bo tylko prawda poraża, a cała reszta pozostawia nas obojętnymi. Dzięki Czarku za wgląd:). Pozdrowienia.
  10. Systemy i procedury obowiązują na samym dole organizacji. Im wyżej - tym w mniejszym stopniu.
  11. Teraz jest równouprawnienie i pełna poprawność polityczna:). Mistrz pójdzie z duchem czasu i coś teraz jej poradzi. Pozdrawiam
  12. System jest wygodny dla tych, którzy myśleć nie chcą, a takich jest bardzo wielu, i dla nich jest to wygodne, jak napisałeś wyzwala od ciężaru rozumu, natomiast nikomu nie zabrania myśleć samodzielnie. Pozdrawiam.
  13. Dokładnie tak i to powinno obowiązywać oboje, bo ludzie się potwornie zapuszczają. Bardzo dziękuję wszystkim za serca:).
  14. I o tym piszę:). Pozdrawiam
  15. Ja nie jestem zwykłym zbirem ale żądnym krwi wampirem Gdy się w szyję kłami wbijam, słodką krew z jej ciała spijam i całuję zakrwawiony widząc wzrok rozanielony. Kto doświadczył w życiu tego nie pokocha już innego, a po nocy wyczerpana czeka na mnie już od rana. na wampira, tego złego, ­ale jakże kochanego.
  16. To, że podejmujący decyzję ponosi za nią odpowiedzialność? Nie wszyscy, na przykład Jarosław Kaczyński.
  17. A ja napisałem, że nie ona miała przycisk "enter" i nie ponosiła za poczynania władcy żadnej odpowiedzialności, więc poczucie winy było zupełnie niepotrzebne. Odpowiedzialność i decyzje nie należały do niej., a to, co sobie mówiła, Makbet mógł wpuścić jednym uchem i wypuścić drugim, tak jak wszyscy rządzący uwagi doradców. Władza = decyzje i odpowiedzialność. .
  18. Rozumiem. Piszesz, jak dawny mistrz Aleksander, na ważne tematy i to duży plus. Pozdrawiam.
  19. Między klarowna, czytelna i zrozumiałą, co jest domeną nauki, a niezrozumiałą i nieczytelną jest wielka przestrzeń dla sztuki. Dodam, że czytelnik może zrozumieć utwór w sposób zupełnie niezamierzony przez autora, na przykład, poczuć się dotknięty. Pozdrawiam.
  20. Dzięki. Po pierwsze tu nie ma panów:). Po drugie to, co masz na myśli i przesłanie, to jedno i ja się mogę z tym - braku tolerancji i wyższości własnej postawy, związanej z dyskredytacja postaw innych / przeciwnych, zgodzić, jednak to, jak czytający odbiera, to drugie, a w krótkiej formie jest to, czyli klarowny przekaz, szczególnie istotne. Tutaj odebrałem to w taki sposób, jak napisałem, a pan Konrad w podobny. Jak coś piszę, najpierw czytam mojej żonie i pytam, czy jest to zrozumiałe dla czytającego, a przecież chcemy, żeby czytający wiedzieli, o co nam chodzi:). Pozdrawiam
  21. Brak znaków powoduje niezrozumienie. Kto krzyczy "dziecioroby" i na kogo? Kolegów, innych, W Polsce, czy na świecie.. Pracowałem w korpo wiele lat i z czymś taki się nie zetknąłem. Na pewno Ty wiesz, o co chodzi, ale czytelnik już niekoniecznie. Poza tym słowo "korposzczurki" przypominają mi słowo "robole" gdzie wyczuwam element wyższości i a nawet pogardy.
  22. Skoro otwierasz dyskusję na tema Makbeta i facetów wodzonych za nos przez własne żony, odpowiem, że człowiek ponosi odpowiedzialność z własne decyzje, a zwalanie na innych, doradców , kuszących, zachęcających itp jest nie w porządku. Po nowemu, ten, który naciska "enter" jest w 100% winny. Pozdrawiam.
  23. W duchu Geppert: Kocham się życie. Fajne.
  24. Marek.zak1

    O RZECZY PEWNEJ

    To jest dzial limerykow szanowny kolego.
  25. @iwonaroma Do 25.03. Poprawiłem. M
×
×
  • Dodaj nową pozycję...