Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Mecenasi
  • Postów

    12 022
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    28

Treść opublikowana przez Marek.zak1

  1. @Kapistrat Niewiadomski Wyjaśnię, że nie piszą z własnego doświadczenia, a z literatury, for i innych i obserwacji. Pozdrawiam
  2. -Mistrzu, co czynić trzeba, by miłość zachować? -Męża jak najbliższego powinnaś traktować. Wiele niewiast swe dzieci najbardziej miłuje, mąż wtedy odtrącony nierzadko się czuje. stan zaś taki miłości na dłużej nie sprzyja, która to z biegiem czasu stopniowo przemija. Odautorski koment. Znalezione dzisiaj w necie: Jakie jeszcze zagrożenia czyhają na stały związek? Gdy pojawiają się dzieci, kobiety często odstawiają mężów na boczny tor. Wybierają rolę matki, zapominając, że wciąż są przecież także żonami.
  3. Henryku, dawno Cię nie było i to wielu niepokoiło, wiec jaka radość, że Twoja poezja znowu wśród nas. Po raz kolejny dowodzisz ogromnej kompetencji w opisywanym temacie, a lekkie pióro dopełnia reszty. Brawo autor:)). P.S. Kliknąłem kilka razy:)
  4. Szaleństwo jak sól, w małej dawce dodaje smaku, w większej truje i zabija, jak ryby w Odrze. M
  5. Chodziłem do podstawówki w mocno szemranej dzielnicy i sporo tak kończyło. Trudno się tym słabszym wyrwać. Pozdrawiam
  6. Ciekawa refleksja o życiu, a mnie o tym sercu, które nie wystarcza, żeby zbudować wspólny dach. Z tą udaną miłością, to jest udziałem, niewielu, więc trudno uogólniać, bo u większości to raczej trwanie w codzienności i złudzenia, pozwalające ja przeżyć. Pozdrawiam
  7. @Tomasz Kucina Dzięki. Taka optyka cynika z humorem i coraz krócej. Wykorzystuję "test windy", czyli jak szefowi przekazać coś ważnego w 10 sekund:). Pozdrawiam
  8. Świetnie napisany, ale jaki dramat i smutas. Pozdrawiam
  9. Piękna klasyczna poezja, a ten czar to poetycki sam w sobie. 2 pierwsze uwagi TK są sensowne, ale czy stuprocentowy sens w poezji jest konieczny, tego pewien nie jestem. Pozdrawiam
  10. @Marianna_ Każdy ma inaczej, a te wspomnienia to przeważnie jednak wieczorami przychodzą. Pozdrawiam
  11. Skoro nadal kręci, hotel implikuje wspominanie wspólne, z możliwością kontynuacji na miejscu:). Niemniej jednak nie jest napisane wprost i doprecyzuję.. Pozdrawiam.
  12. Skoro tak urodziwa, to chętnych do podejścia i dotykania przeważnie sporo i nie wiadomo, czy padnie na Ciebie.
  13. Dobre przesłanie. Pozdrawiam
  14. Fajny temat poruszyłeś i fajnie go opisałeś, począwszy od wczoraj, które są martwą teraźniejszością, aż po te chwile, które są już niczyje. No i forma sonetowa wysokiej próby, ale wiemy, że tak umiesz:). Pozdrawiam
  15. Ładnie i prawdziwiej. Witaj na forum.
  16. Słowa nic nie kosztują, stąd te wymiany. Pozdrawiam
  17. Raz na jakiś czas sprzątam pobliski las. Nie mogę patrzeć na to. Głównie puszki i małpki. Pozdrawaim
  18. W szkole miałeś na nią chęci, a gdy ciągle ciebie kręci, warto wspólnie powspominać gdzieś w hotelu z lampką wina.
  19. Zgadzam się z puentą. Wiek plus za dużo za uszami, podobnie jak miał Juan Carlos w Hiszpanii. M
  20. Uśmiechnięte łobuzy wchodzą i zostają, a inni, nawet bez butów, zastają zamknięte drzwi. Życie.
  21. Musisz mnie wypisać z tej grupy:).
  22. Głodni tęsknią za jedzeniem, co nie jest komfortowe, a ja nie jestem na szczęście głodny:)
  23. @Leszczym A ja nie:)
  24. @Czarek Płatak Jesteś naprawdę pewien, ze sarna nie ma świadomości? Masz wiedzę w temacie? Mój pies umierał na moich rękach i on patrząc na mnie, miał tę świadomość, więc sprawa jest co najmniej dyskusyjna. Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...