Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Mecenasi
  • Postów

    12 022
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    28

Treść opublikowana przez Marek.zak1

  1. U mnie urody nigdy nie było (mniej więcej wiesz, bo widziałaś:)) więc od małości musiałem męczyć moją biedną głowę. Taki los brzydali:).
  2. Moja bliska znajoma kibicuje zawsze przystojniejszym. O sobie nie napiszą, bo nie zawsze jest to poprawne politycznie:). Pozdrawiam.
  3. Przypomina mi film: Sense and Sensibility, co przetłumaczona jako: Rozważna i romantyczna. Pozdrawiam.
  4. I słusznie, przed fundamentalną zmianą i zerwaniem się z korzeni, warto przemyśleć, co się stać może w tym gorszym przypadku. W biznesie analiza SWOT, czyli strengths, weaknesses, opportunities, threats przeważnie się nie myli. Pozdrawiam
  5. @Andrzej_Wojnowski Dobra choć smutna ta satyra. Ja używam "fit cukier" z płatków kwiatowych. Idzie tego w ilości ok. 10% normalnego, a ma do tego kwiatowy subtelny aromat. Odtąd problem tradycyjnego cukru dla mnie nie istnieje. Polecam i pozdrawiam.
  6. @Tectosmith Herbata po posiłku - bezcenna. Swoją drogą w doświadczeniu na chomikach, te, które po posiłku dostawały naturalne antyoksydanty, a więc herbatę, czy soki owocowe, nie miały prawie zmian sklerotycznych, czyli zarastania naczyń, a u tych, dostających wodę, po takich samych posiłkach, takie zmiany następowały bardzo szybko. Można wygooglować: hamsters, antioxidants, arteries. Tak więc nie powinno się pić wody do jedzenia, herbatę, jak najbardziej. Pozdrawiam
  7. -Mistrzu, czy łatwo oprzeć się pokusie wszelkiej? -Tej małej całkiem łatwo, lecz trudno tej wielkiej, bo niejeden grosz odda, gdy podniesie z ziemi, lecz jak znajdzie dukata, schowa do kieszeni.
  8. Dzięki, było o ciepłej kołdrze, teraz o bezpieczeństwie energetycznym i oszczędzaniu (polecam taryfę G12w z tańszym prądem poza szczytem) a to nie koniec. Też jestem wrogiem narzekania i płaczu, który niczego nie wnosi. Pozdrawiam z :). M
  9. Wszystko prawda, z tymi wdechami włącznie, bo skoro wydychasz CO2, musisz wpierw zrobić wdech, wtłoczyć tlen, który coś tam utleni w środku. Pozdrawiam
  10. Lubisz, czy nie lubisz rządu, w weekend mamy nadmiar prądu, to kosztuje cię niewiele, pierz w soboty i niedziele, odkurzanie jeszcze dołóż, i w ten sposób Polskę wspomóż. https://businessinsider.com.pl/gospodarka/nadchodzi-mroz-i-trudne-dni-dla-energetyki-czy-zabraknie-nam-pradu/v38j04h
  11. Fajny ten matrix, chociaż doświadczenie mi mówi, że z babką ze skłonnościami do uzależnień to więcej problemów, niż radości. Przekaż peelowi:).
  12. Marek.zak1

    Wykapany?

    Rewelacja. Tyle w temacie:).
  13. To są te dwa przenikające się swoja częścią dwa światy, ale w większości żyją swoim życiem. Pozdrawiam
  14. Życiowe a takich i podobnych gwiezdnych scenek w pobliskim lasku widziałem niemało.
  15. Odradzaj się, trzymam kciuki:). M
  16. Mocne, super wejście. Pozdrawiam
  17. Jak dobry autor, to i serce może zmrozić:). Pozdrawiam
  18. i dietetyczne, prawie same owoce:)
  19. Raz mistrza zapytano, jaka z tego świata bywa miłość najtrwalsza, co przetrwa przez lata. Mistrz spojrzał na tego, co wyrwał z zamyślenia. - Jest taka trwała miłość, miłość do jedzenia.
  20. Nie wszyscy, drapieżnicy i potencjalni przestępcy kochają ciemność i wtedy polują. Pozdrawiam.
  21. Marek.zak1

    Taki żarcik

    Żarcik, a peelowi wesoło nie jest:). Pozdrawiam
  22. @izabela799 Tekstów, z tęsknym powrotem do przeszłości czytałem wiele i takie, czyli z rozczarowującą rzeczywistością, odnoszę wrażenie. Jeśli u Ciebie / peelki tego nie ma, tym lepiej. Pozdrawiam
  23. 1/ Tak, ale też od oczekiwań. 2/ Piękne owoce na jesieni spełniają wymagania estetyki i także smaku:). Pozdrawiam
  24. Takie teksty jednak wskazują na to, ze nie bardzo się później udało. Pozdrawiam.
  25. Plus za temat. Co do minerałów, to taki ołów, który był w benzynie na przestrzeni 80 lat, ciągle cyrkuluje i się nie rozkłada, a więc wraca do naszych ciał w wodzie i pożywieniu i nas, zwłaszcza w krajach tzw cywilizowanych, permanentnie zatruwa. Temat rzeka. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...