Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Mecenasi
  • Postów

    12 018
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    28

Treść opublikowana przez Marek.zak1

  1. Gdzieś na łące, na kocyku, każdy lubi fiku miku. Gdy spragnieni chcecie jeszcze, sprawdź, czy się nie wdarły kleszcze.
  2. Marek.zak1

    Marzenia

    Jeziorko w Mazowieckim Parku Krajobrazowym jeszcze rok temu i wczoraj. Wyschło, jak wiele innych. Pozdrawiam
  3. Czytałem kiedyś książkę "Hetyci", ale jedyne, co pamiętam, ze jako pierwsi zastosowali żelazo do produkcji broni i tu mieli przewagę nad innymi. Pozdrawiam.
  4. @Antoine W To jedna z opcji.
  5. @Antoine W Leń, skąpiec, miał inne, albo głupi. Sporo możliwości tego zmarnowania.
  6. Kiedy w spływach gustujecie i na wodzie tego chcecie, nie zaszkodzi raz spróbować, lecz łódź trzeba zacumować.
  7. Bez kocyka to mocno po bandzie jednak:).
  8. Gdy obojgu to się marzy, mogą zrobić to na plaży, na tym jednak wic polega, by piach nie wpadł gdzie nie trzeba.
  9. Fajna ta piosenka, a równowaga jest ważna, nie tylko na linie, a łatwo ja stracić i runąć. Potem twarde lądowanie. Pozdrawiam serdecznie.
  10. Podoba mi się, jest nastrój, a istotnie jesteśmy ty tylko przelotem. Pozdrawiam
  11. Zazdrość i zawiść mają na sumieniu (jeśli sumienie mają) wiele zabitych miłości, i nie tylko miłości, bo także innych relacji, więc lepiej ich do siebie nie dopuszczać. Fajnie to napisałeś:). Pozdrawiam
  12. Tak, bo już Boccaccio w Dekameronie pozamiatał, jak napisał, że pocałunek kochanka słodszy od pocałunku męża. Pozdrawiam
  13. -Mistrzu, mam dobrą żonę, lecz pożądam inną. -To odwieczne pytanie, rozkosz, czy powinność. Z dedykacją dla Wędrowca z podziękowaniem za inspirację. .
  14. Skoro tak, to dedykuję Ci coś o rozkoszy:). Zaraz będzie.
  15. Bardzo oryginalne, a czytałem dwa razy, żeby po puencie od początku rozkminić, bo mnie rozwaliła. Pozdrawiam
  16. @corival Pozostaje mi podziękować:).
  17. Dzięki, to tylko prawda, która robi wrażenie. Autor jest tylko pośrednikiem.
  18. Dzięki, myślę, że (niemal) każdy to przerabiał.
  19. Skoro sens pogrzebany, trzeba kopać, a może się wykopie:). Pozdrawiam.
  20. @Sylwester_Lasota Generalnie podobnie, jak Wędrowiec. AI może już tworzyć, a zastanawiam się co będzie, jak stworzy nowy, 28-smy koncert fortepianowy Mozarta, najlepszy ze wszystkich. Będzie jednak smutno. Pozdrawiam
  21. Fajny erotyk. Bardzo mi się podoba w treści i sonetowej formie. Pozdrawiam.
  22. @Leszczym nie tylko Ty, wielu buduje bez fundamentu i potem zdziwienie...
  23. @Leszczym ciekawe te aforystyczne budowanie związku. Ja bym zaczął od fundamentu, bo jak słaby, niewiele już można. Pozdrawiam P.s chyba więźba dachowa
  24. Ta, to skomplikowany proces a nie ucza o tym w szkole i trzeba samemu się szkolić na własnych błędach. które bywają kosztowne i bolesne.
  25. @beta_b szkoda, że dzisiaj, jestem w Berlinie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...