Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. świetny wiersz, taki raz na tysiąc wierszy
  2. Życzę spokojnej nocki, a jeśli sny, to tylko miłe :)
  3. Dzięki Gaźnikowi za serduszko
  4. Jakie piękne skojarzenie :) dzięki :)
  5. Układaj bukiety nadal :) Jej na pewno też się podobają, choć spojrzenie niby dzikie … :) Również miłych
  6. Hej Justyna, ścinanie jest smutne, ale może potem lepiej? … W lepszym towarzystwie? ...My też będziemy "ścięci", choć nie ma pewności, że później święci ;) Sorry za głupawkę, ale tak mnie naszła. Serdeczne pozdrowienia
  7. Świat coraz mniejszy, chociaż się rozszerza … paradoksy nie są czymś nieistniejącym :)
  8. wiosna lato wiosna lato szaleństwo kwiatów! pachną pachną pachną pachną nie nadążam z układaniem w wazonach na targowisku skromni stragarze i skromne straganerki pozyskują drobne monety za cud który objawia się teraz w moim pokoju
  9. fajny rytm :)
  10. Nie wymagam, żebyś wiedział. Wystarczy podziękowanie :)
  11. Koło ma wieczne zakręty :) a jest doskonałe... Ale ponoć...da się wyjść z sansary. Wygląda to tak, że koła zmniejszają się (jak w spirali) czyli potencjalna ilość zakrętów jest coraz mniejsza, aż do prostej... w górę :) Oczywiście spirala może też iść w dół, i to jest prawdziwy problem. Totalne wybaczenie jest już prostą, wg mnie, tylko kto to wybaczy ;) ... Pozdrowienia
  12. Uspakajający :) no i fajnie, że nie zapomniałeś o sobie :)
  13. :) dzięki za SERCE
  14. kochani? a tu ani ani... troszkę podziwu nieco tylko straszku ani daszku ani adamaszku
  15. Dzięki dla Annie za serduszko :)
  16. Trzymam kciuki za Twoje dęby :) im dalej w czasie, tym będą mocniejsze.
  17. Na skraju lasu jest troszkę cienia. Całkowity cień może i jest niewskazany :) (nawet dla dąbków ;))
  18. Dzięki za kmnt. Tak, kolory fascynują swoim znaczeniem, przecież nie bez przyczyny tęcza ma taką samą kolejność kolorów co kolejne czakry w człowieku. Ustanawiają drogę rozwoju, do bieli. (Oczywiście - po burzy ;)). Pozdrowienia również
  19. Tak, zieleń zaprasza, czerwień natomiast ostrzega, hamuje. Nie wiem, dlaczego strach działa tak paraliżująco (ale doświadczyłam w swym życiu nie raz, że właśnie paraliżuje), może z niewiary, że będzie właśnie zieleń, a nie czerń? Bo przecież czerń także istnieje... Ale może niektórzy muszą przejść przez czerń by dojść do zieleni? Stąd strach...
  20. Życie jest paradoksalne :) to a propos, tego, że totalnie zamydleni w oczach mydła już nie czują ... chyba..., bo jak to inaczej wytłumaczyć? Kiedy tak szczypie jeszcze nie zamydlonych? :) Podobnie jest z bólem, po przekroczeniu pewnego punktu krytycznego czasem bólu się już nie czuje... Dzięki i pozdrawiam również
  21. Grona Gniewu :) dzięki zdrówka też
  22. Hmmmm…. jednak straszliwa dla mnie to raczej taka mniej straszna/okołostraszna/poniżej straszna/nie do końca straszna... no nie wiem, jak to określić. Natomiast straszność może jest już wyeksploatowana nieco ;) jednak zasadnicze znaczenie jest jasne: straszne - i tyle.
  23. Co do tej wytrwałości... zgadzam się :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...