@WarszawiAnka
To prawda Aniu, każdy powinien dążyć do szczęścia. Zresztą, tak jak piszesz, nawet w sytuacjach skrajnych, i w czasie wojny ludzie śpiewali, tworzyli, spotykali się, kochali, nawet czasami śmiali i żartowali. Tylko w przypadku silnego bólu trudno jest skupić się na czymkolwiek innym, ale trzeba przeczekać, przemodlić- minie.
Oczywiście pozdrawiam.