Czytałam, Romantyku :) ja bardziej ironiczna ;) dzięki
Jakubie, wprawdzie nie za bardzo wiem, co pięknego widzisz w tym wierszu ale dziękuję :)
Dzięki Deo :) toś Ty szczęśliwa kobieta :) jeśli jeszcze tej niedzieli niespecjalnie lubisz to przecież jest to zwieńczenie tygodnia :) czas działa na Twoją korzyść.
Pozdro również
Iw.