Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Tak. Również pozdrawiam i dziękuję Właśnie, człowiek jest tylko człowiekiem. Nie można żądać, żeby non stop był dobry, fajny etc. Z drugiej strony można oczekiwać, że np.tyran czy morderca na starość skruszeje, albo przynajmniej, że kiedyś przez chwilę był miłym dzieckiem. Dzięki
  2. :) Tak, zmienność innej osoby nie powinna zakłócać naszej stałości. Korzystnie mieć osłonę taką, by nie przepuszczać cudzych złych nastrojów (co nie oznacza obojętności, a jedynie serdeczny dystans) a pobierać np. uśmiechy i przyjazne spojrzenia. Kumuluje się wówczas dobrostan. Dzięki :) :) Dzięki @Klip :) podziękowania
  3. Super :) Nie cierpię disco polo, ale odnajduję się w tym wierszu :);)
  4. Może i głupia ta poezja, ale na fantazji/marzeniu można pofrunąć. Proza rzeczywiście bliżej poziomu ziemi. Póki co, trzymamy się poziomu :);)
  5. ;) Fakt, ujęłam w wierszyku kobiety. Im trudniej zachować stałość (a to cykle menstruacyjne, a to wpływy księżyca...). Choć mężczyźni też bywają niestali... Bo przecież nie są ze stali? :) ;) Dzięki i również pozdrawiam :) Dzięki Dziękuję :) @Natuskaa @Łukasz Jasiński Dzięki
  6. ... Samo słowo 'śmierć' budzi niepokój a cóż dopiero realność. Wszyscy musimy się z tym uporać. Pozdrówka
  7. Ja też:) Razem z konwaliami oszałamiają majem :) Hej Natko
  8. ale ale jakie ffffale --- Super :)
  9. Trzeba wybierać, co nas dotyka, a co nie, żeby nas nie zatkało. A wybór jest, w przypadku człowieka, możliwy.
  10. Tak, puenta powala :)
  11. dozorczyni w moim bloku zawsze miła i uśmiechnięta dziś miała obce, obojętne spojrzenie pani w sklepie przy kasie zawsze poważna i oschła dziś promiennie się do mnie uśmiechnęła świat zawsze dąży do równowagi łamiąc przy tym słowo 'zawsze' nie myśl że jesteś jaki jesteś
  12. @WarszawiAnka :) Dzięki Aniu
  13. Wielkie emocje... mogą zdarzyć się wielkie manowce... Super opisane
  14. Wiara na zewnątrz zgubna :( Chwyć to ziarnko gorczycy i zasadź je w sobie :) Nie ma innego ratunku. Zdrówka P.s. Nota bene jaka zbieżność goryczy z gorczycą... Od goryczy zaczynamy.
  15. :) wróbelki są szczególnie radosne. Dzięki
  16. Oby oby. Dzięki i również pozdrawiam.
  17. :) to nie tylko o mojej, ale ogólnie :) Dzięki
  18. brudzą się rzeczy ciało gnije umysł przepełniony materia się rozpada a dusza coraz czystsza! świeższa :) przestronna... i scalona.
  19. :) Dzięki Również pozdrowienia
  20. Genialne :) Iga to świetna dziewczyna, nie tylko na polu sportowym. Jak dojrzale się wypowiada (w tak młodym wieku!), i jaka stanowcza w poglądach - ta jej niebiesko-żółta wstążeczka przypięta do końca, gdy inni już pozdejmowali, nabrali wody w usta, zapomnieli. Zdrówka
  21. iwonaroma

    nadziejna tęsknota

    Piękne zdjęcie
  22. :) dziękuję, również pozdrawiam Cieszę się :) Dzięki Dzięki! Również pozdrawiam ... Myślę, prze przy odpowiedniej dozie cierpienia wiara łatwiej kiełkuje. Dzięki :) @Leszczym @słone paluszki Dziękuję :)
  23. :) Dzięki, również zdrówka :) Dziękuję @Leszczym :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...