-
Postów
13 919 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
44
Treść opublikowana przez iwonaroma
-
każda sztuka jeśli do niej zastukasz puk puk czymś bardzo osobistym stuk stuk otwiera się
-
Tak, rzeczywiście bezruch ciała fizycznego czasem pomaga :) Zresztą, to dusza jest energią, ruchem - bez niej ciało fizyczne jest martwe. To tylko ziemski skafander, który pozwala zrealizować określone cele. Niektórzy już je zrealizowali, wówczas ruch ciała fizycznego nie jest potrzebny. A na końcu - sam skafander można już zdjąć.
-
Ci, co się telepią myślą, że ich nie ma. A przecież życie to ruch! :) Czy tu czy tam... Pozdrowienia Duszko
-
Super
-
zginąć w tle figury
-
Taka miłość i niemiłość
iwonaroma odpowiedział(a) na Ewa Witek utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Ciepły spokojny wiersz -
gdyby człowiek wylał
iwonaroma odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Ciurka :) jakie adekwatne słowo:) Jasne, nie musi lać się potok, by poczuć, że coś jest nie halo... Lepiej nie marzyć o poznaniu myśli drugiego, bo można nabawić się bólu głowy ;) Dzięki :) Dzięki za docenienie pomysłowości:) Tak, milczenie wiele ma imion ... Nie powiem, że lejesz wodę :) Fakt, głupota przeszkadza. Żeby tak istniał papierek w stylu lakmusowego, co głupotę natychmiast diagnozuje ... Ale, na szczęście można mieć nosa :) Dzięki i również zdrówka Dzięki :) Zdrówka również @Natuskaa @Ewa Witek @Sennek @lena2_ @Gosława @Sweet Francis Dzięki :) -
Opole Opole Opole
iwonaroma odpowiedział(a) na jan_komułzykant utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
:) Prawda, festiwale to trudny temat... np. też taka Eurowizja nie uwalnia się od polityki. A polityka w sztuce wyjątkowo paskudnie wygląda :((( Lepiej nie oglądać, tylko wybiórczo słuchać ulubionej muzyki, co na szczęście jeszcze nie jest zabronione :) Również pozdrowienia -
Opole Opole Opole
iwonaroma odpowiedział(a) na jan_komułzykant utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
:) Jam z Opola, ale się nie obrażam. W sumie teraz nie oglądałam choć kiedyś namiętnie chodziłam - żeby na żywo. Były klimaty, ale teraz inne czasy ;) W śmierć festiwalu nie wierzę, o trupie czytałam wiele lat temu, ale nawet Kielce nie przeszkodziły ;) Zmieni się ekipa, zmieni się program. Też uważam, że mamy wiele talentów, oby gra sztucznych świateł (a właściwie orgia ;)) tego nie przesłoniły. Jutro scena alternatywna, będzie dobrze, bo oni nie zawodzą. -
naraz wszystko to co ma w głowie uznaliby go za szalonego na szczęście ma usta kurek otwarte zamknięte zamknięte otwarte a jak otwarte to z ograniczoną przepustowością zaprawdę boska jest hydraulika
-
@kowal :) Dzięki
-
póki wciąż mówię o smutku
iwonaroma odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Po to mamy głowę :) Dokładnie. Ona stworzona, by zasypywać doły, które przypisane są ziemskiej egzystencji. Dzięki! @A-typowa-b @Marek.zak1 Podziękowania :) -
póki wciąż mówię o smutku
iwonaroma odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
? Fakt. Ale uświadomilaś mi, że wiersz może być źle zrozumiany, bo przecież czasem trzeba mówić o smutku, żeby nie trzymać trupa w szafie :) Wy-powiedzieć go :). Negatywność pojawia się w przypadku przywiązania do smutku - ciągłego, bezustannego - a przecież trzeba z tego wyjść... W związku z tym (i z Twojej inspiracji - ta szafa mnie natchnęła :)) skoryguję tytuł dodając 'wciąż'. Dzięki ? -
Bardzo ładny wiersz. I niegłupi.
-
@Dared :)
-
póki wciąż mówię o smutku
iwonaroma odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
;) dzięki -
Rachunek zdań
iwonaroma odpowiedział(a) na Czarek Płatak utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
W punkt. Nie ogłasza się mety na półmetku :) -
tkam jego nić kiedy milczę smutek urywa się i wpada w rozpacz szuka ratunku po słowach po nitkach można wysoko byle tylko znów się nie zaplątać w doły
-
@Czarek Płatak :) dziękuję
-
Dzięki ? Miły dla mnie komentarz :) Pozdrawiam bez udawania :) Również pozdrówka :) Dzięki, również za pracę. Druga strofa rzeczywiście lepiej wygląda i brzmi skrócona. Natomiast w trzeciej celowo chciałam jeszcze raz podkreślić dotyk - w chłodzie, miękkości (choć wiadomo, że jedwab miękki...) i cieple. Jeśli skrócę drugą to trzecia będzie zbyt 'wystająca'... Jeszcze przemyślę. Również ciepło pozdrawiam @janofor @Michał_78 @sisy89 @A-typowa-b Dzięki :)
-
@Leszczym :)
-
A ja widzę w tym wierszu dużo ciepłych uczuć do beatki :) I jej wyższość w stosunku do pudru.
-
zwiastun (krewkim łysiejącym)
iwonaroma odpowiedział(a) na jan_komułzykant utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
:D- 12 odpowiedzi
-
1
-
dla oczu - kwiat dla uszu - ptak nozdrzami z rozkoszą wchłaniam rześkie powietrze po wieczornym deszczu w domu pod lampą przy świecy przy róży obejmuję chłodną igłę złączoną z miękką jedwabną nicią muskam haftem po ciepłym aksamicie nocą językiem smakuję twój szorstki język - jest taki jak mój - niesłodki szóstym zmysłem otwieram cię życie
-
Nietrwałe i przelotne także istotne. Piękna i delikatna miniatura - jak motyl.