-
Postów
13 919 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
44
Treść opublikowana przez iwonaroma
-
O to to. Słabe dobro to żadne dobro :)
-
? Dzięki. Co do słońca - fakt ? @WiatrŚwietlny dzięki
-
Królowa też odeszła
iwonaroma odpowiedział(a) na staszeko utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
O, wiersz! I w dodatku całkiem całkiem. Pozdrowienia -
;) dzięki
-
Głaskanie smartfonów jest wymowne...
-
zbliżają się jesienne klimaty
iwonaroma odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
:) zgadza się, pierwsza wersja bliżej człowieka, druga - natury. Wyedytuję i zamieszczę obie, bo te edycje chyba po jakimś czasie znikają (nie jestem pewna). Bardzo cieszę się, że podoba Ci się mój nowy avatar :), bo to fragment jedego z moich ostatnich haftów - ściegiem gobelinowym kopia obrazu Fragonarda. Ciut zmieniłam tu i ówdzie kolorystykę (bo nie miałam odpowiednich mulin) np. kokardy w oryginale są fioletowe - jak być może Twoje serce :);) Również zdrówka -
P.s. Albo tylko 'myśli' zawartość wiersza ukierunkowuje na temat myślistwa
-
W krótkim tekście wiele mądrych przemyśleń. I fajnie zapisane - tak jakby mimochodem, leciutko, a przecież to ciężki krok... Zdrówka
-
czerwone wybucha przed śmiercią w owocu jarzębiny hostią dla ptaków
-
B.fajna zawartość wiersza. Trochę przeszkadza mi to 'wi' w tytule, czy coś znaczy? Może po prostu 'myśliwi' - wiersz wyjaśnia przecież co i jak. Pozdrowienia:)
-
Sprowokowałeś mnie obserwowaniem :) pomyślałam, co ten koleś za wiersze pisze - szukam... a tu wierszy ni ma! ;) Do prozy rzadko zaglądam, nie żebym nie doceniała (kiedyś sporo czytałam) ale teraz ograniczam czas na czytanie, by mieć go więcej na inne sprawy. Ale do meritum, czyli Twojego kawałka prozy. Czyta się :) Lekko, z humorem. Trochę ironii, trochę paradoksu :) (paradoks to druga twarz kobiety :)) Po tej kwestii o zwierzaniu się koleżance może dorzucić jakieś zdanie o tym, że koleżanka nie omieszkała Ci od razu przekazać o tym zwierzeniu Twojej dziewczyny? Inaczej można by sądzić, że jesteś jasnowidzem, albo, że po prostu podsłuchiwaleś :) Puenta fajna. Nie wiem, może przydałoby się na koniec zdanie np. " Bingo! - pomyślałem. Oto idealna walentynka dla mojej dziewczyny :)" - żeby powiązać tę papugę z osią opowiadania o szukaniu walentynki dla wymagającej dziewczyny. Ale może nie mam racji, bo to może jest w domyśle. Pozdrowienia
- 18 odpowiedzi
-
1
-
- opowiadanie
- fikcja
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
zbliżają się jesienne klimaty
iwonaroma odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
;):) Dzięki ? :) Bardzo dziękuję :) dziękuję Dag ? -
zbliżają się jesienne klimaty
iwonaroma odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
Racja, trochę te części niespójne. Pierwszą wywalę, trzecią zmodyfikuję :) Dzięki i również zdrówka . -
złoto rozsypuje się w liściach a liście w brązach w czerwieni pojawia się mgła... (lubiana wersja @duszka) ====================== wszystko spowalnia... interwały coraz dłuższe złoto rozsypuje się w liściach a liście w brązach w sercach pojawia się mgła... (lubiana wersja @aff)
-
Nie płacz Nataszo
iwonaroma odpowiedział(a) na joanna53 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Młodzi wykorzystywani przez starych pryków, którym się wojny zachciało. -
Super :)
-
@Franek K :) Dzięki
-
@ais :) dzięki
-
Jaki genialny tytuł :) Reszta też niezgorsza ;)
-
! Trafnie, tak właśnie jest. Dlatego ważne jest, kto ciałem rządzi :) Dzięki i zdrówka również
-
Ha ha :) ale co na to żona?... czyż zadowolona? Jeśli tak, to sprawy nie ma :) W niektórych kulturach onegdaj gospodarz domu raczył gościa tym, co dla niego najcenniejsze, czyli własną żoną właśnie. Byłoby całkiem miło, gdyby rzeczona żona miała wówczas głos i wybór, ale nie wiem, czy tak było... Tak czy siak, dzielenie się tym, co dla nas najcenniejsze jest najtrudniejsze...
-
? Dzięki:) ? Dzięki za głos :);) właśnie. I niech tak czyni :) bo taka jego rola. I niech ducha nie zniewala :) Dzięki Daguś @Marek.zak1 Markowi podziękowania
-
radosne drobinki
iwonaroma odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Radosław :) Dzięki -
ciało chce jeść ciało to i tamto a Ja? tego ciała nie obchodzę wcale?