Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. O to to. Słabe dobro to żadne dobro :)
  2. ? Dzięki. Co do słońca - fakt ? @WiatrŚwietlny dzięki
  3. O, wiersz! I w dodatku całkiem całkiem. Pozdrowienia
  4. ;) dzięki
  5. iwonaroma

    w mieście

    Głaskanie smartfonów jest wymowne...
  6. :) zgadza się, pierwsza wersja bliżej człowieka, druga - natury. Wyedytuję i zamieszczę obie, bo te edycje chyba po jakimś czasie znikają (nie jestem pewna). Bardzo cieszę się, że podoba Ci się mój nowy avatar :), bo to fragment jedego z moich ostatnich haftów - ściegiem gobelinowym kopia obrazu Fragonarda. Ciut zmieniłam tu i ówdzie kolorystykę (bo nie miałam odpowiednich mulin) np. kokardy w oryginale są fioletowe - jak być może Twoje serce :);) Również zdrówka
  7. P.s. Albo tylko 'myśli' zawartość wiersza ukierunkowuje na temat myślistwa
  8. W krótkim tekście wiele mądrych przemyśleń. I fajnie zapisane - tak jakby mimochodem, leciutko, a przecież to ciężki krok... Zdrówka
  9. czerwone wybucha przed śmiercią w owocu jarzębiny hostią dla ptaków
  10. B.fajna zawartość wiersza. Trochę przeszkadza mi to 'wi' w tytule, czy coś znaczy? Może po prostu 'myśliwi' - wiersz wyjaśnia przecież co i jak. Pozdrowienia:)
  11. Sprowokowałeś mnie obserwowaniem :) pomyślałam, co ten koleś za wiersze pisze - szukam... a tu wierszy ni ma! ;) Do prozy rzadko zaglądam, nie żebym nie doceniała (kiedyś sporo czytałam) ale teraz ograniczam czas na czytanie, by mieć go więcej na inne sprawy. Ale do meritum, czyli Twojego kawałka prozy. Czyta się :) Lekko, z humorem. Trochę ironii, trochę paradoksu :) (paradoks to druga twarz kobiety :)) Po tej kwestii o zwierzaniu się koleżance może dorzucić jakieś zdanie o tym, że koleżanka nie omieszkała Ci od razu przekazać o tym zwierzeniu Twojej dziewczyny? Inaczej można by sądzić, że jesteś jasnowidzem, albo, że po prostu podsłuchiwaleś :) Puenta fajna. Nie wiem, może przydałoby się na koniec zdanie np. " Bingo! - pomyślałem. Oto idealna walentynka dla mojej dziewczyny :)" - żeby powiązać tę papugę z osią opowiadania o szukaniu walentynki dla wymagającej dziewczyny. Ale może nie mam racji, bo to może jest w domyśle. Pozdrowienia
  12. ;):) Dzięki ? :) Bardzo dziękuję :) dziękuję Dag ?
  13. Racja, trochę te części niespójne. Pierwszą wywalę, trzecią zmodyfikuję :) Dzięki i również zdrówka .
  14. ;)
  15. złoto rozsypuje się w liściach a liście w brązach w czerwieni pojawia się mgła... (lubiana wersja @duszka) ====================== wszystko spowalnia... interwały coraz dłuższe złoto rozsypuje się w liściach a liście w brązach w sercach pojawia się mgła... (lubiana wersja @aff)
  16. Młodzi wykorzystywani przez starych pryków, którym się wojny zachciało.
  17. Super :)
  18. @Franek K :) Dzięki
  19. @ais :) dzięki
  20. iwonaroma

    Klep to man

    Jaki genialny tytuł :) Reszta też niezgorsza ;)
  21. ! Trafnie, tak właśnie jest. Dlatego ważne jest, kto ciałem rządzi :) Dzięki i zdrówka również
  22. Ha ha :) ale co na to żona?... czyż zadowolona? Jeśli tak, to sprawy nie ma :) W niektórych kulturach onegdaj gospodarz domu raczył gościa tym, co dla niego najcenniejsze, czyli własną żoną właśnie. Byłoby całkiem miło, gdyby rzeczona żona miała wówczas głos i wybór, ale nie wiem, czy tak było... Tak czy siak, dzielenie się tym, co dla nas najcenniejsze jest najtrudniejsze...
  23. ? Dzięki:) ? Dzięki za głos :);) właśnie. I niech tak czyni :) bo taka jego rola. I niech ducha nie zniewala :) Dzięki Daguś @Marek.zak1 Markowi podziękowania
  24. @Radosław :) Dzięki
  25. ciało chce jeść ciało to i tamto a Ja? tego ciała nie obchodzę wcale?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...