Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Śliczna bajka :) I tak jak trzeba - z morałem!
  2. mrrrrr... :) Dzięki!
  3. iwonaroma

    Limeryk kulinarny

    Straszne :) Ale fajne 👍
  4. wiersz zwinął się w kłębek jak kot mruczy mrrrrr.... bujam się w fotelu też mruczę mrrrrr... słodko leniwie mruczymy mrrrrr... mrrrrr...
  5. @Tectosmith @Marek.zak1 Dzięki :)
  6. Oryginalnie
  7. los zagra ci na nosie skiśniesz sam we własnym sosie ot, i skończy się
  8. @Franek K podziękowania Frankowi
  9. 👍
  10. iwonaroma

    o dupie

    :D
  11. Śliczny nostalgiczny obraz...
  12. iwonaroma

    (zakole rzeki)

    :) 'ja pinkole'- super :) Dzięki Prawda, dlatego marszczy się woda... Dzięki i również pozdrowienia @Sennek dziękuję
  13. :) Hej Natko
  14. Rzeczywiście 'jestestwo' nie tak poetyckie jak 'barwy' jednak czuję tam też nieco poetyki, dostojności. To słowo to nie jest raczej obszar nauki :) Poza tym koreluje mi nieco z tą pewnością w drugim wersie więc zostawię. Dzięki! Również pozdrowienia
  15. iwonaroma

    (miasto wieczór mróz)

    :) Dzięki . Czasem coś jest miłe i to wystarczy. Nie we wszystko musimy się angażować:)
  16. Emily Dickinson ... idealna na podróż pociągiem :) 'cień nie rozmawia z cieniem' - super.
  17. Super. Żywy ze szczęścia :) Zazdroszczę śniegu - u nas nic :(
  18. Tak, są środowiska, które dają tylko po dupie, a ilość tych środowisk jest ogromna. Zanim człowiek nauczy się mieć oparcie w sobie- popisuje się... Krótki ale dobitny i przemawiający tekst.
  19. iwonaroma

    (zakole rzeki)

    zakole rzeki podpływa mglista barka marszczy się woda
  20. Tak, każdej dziedziny sztuki to dotyka. Problematyczna ta - krytyka :) A odnosząc się do Twojego tekstu to delikatnie to określileś - że nie zawsze udaje Ci się dobrnąć do końca 😁 Ja to się zdecydowanie nie męczę, jak coś mi nie leży po kilku wersach - odpuszczam.
  21. @Giorgio Alani :) Dzięki
  22. Otóż to. Wysłuchać, ale nie przyjmować bez-krytycznie :) Bo krytykujący (nawet mądry i konstruktywny) może się po prostu mylić. Fakt.
  23. iwonaroma

    (miasto wieczór mróz)

    @Sennek :) dzięki
  24. Prawda, ale zapomniałeś dodać, że nie każdy też potrafi jej udzielać :) Przyjmiesz krytykę? ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...