Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Stary_Kredens

Użytkownicy
  • Postów

    3 303
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Treść opublikowana przez Stary_Kredens

  1. @Berenika97 końcowy wers nieco przegina, moim zdaniem niepotrzebnie, ale tak to super Pozdrawiam serdecznie kredens
  2. @Poezja to życie no właściwie może być. To wiersz o Tedzie Bandym? Napisałam po polsku bo nie chce mi się szukać poprawnej wersji . Przepraszam Pozdrawiam raz jeszcze Kredens
  3. @Starzec pozdrawiam serdecznie również i dzięki za czytanie Kredens
  4. @Lemert jest w tym wierszu nieco nieporadności językowych niby choć niepotrzebnych zaimków tego swymi , ale końcowy motyw ładny Kredens pozdrawia
  5. @Poezja to życie czemu akurat na podwiązce zwłaszcza że się dziś ich nie używa Kredens pozdrawia
  6. @Florian Konrad co znaczy Niebosz? Ten wiersz kojarzy mi się z takim filmem Niekończąca się opowieść, chyba taki był tytuł. Ostatnio słyszałam że człowiek przestał myśleć mistycznie. W wierszu szczególnie urzekły mnie sztuki na podstawie niechcianych wspomnień. Ogólnie ciekawy wiersz Pozdrawiam serdecznie kredens
  7. @widelec końcówka dla mnie nieco enigmatyczna, poza tym fajnie oddana podróż w dalekie strony z pewnymi oczekiwaniami i wyzwaniami między innymi zmianą czasu , co jest trudne i trzeba się przyzwyczaić Pozdrawiam serdecznie kredens
  8. @MIROSŁAW C. Pomysłowe i zabawne zwłaszcza biorąc pod uwagę tytuł Kredens pozdrawia
  9. @andrew smutne Pozdrawiam serdecznie kredens
  10. @tie-break bardzo romantyczne, czytałam z przyjemnością , chociaż tylko mi ten język tu nie pasował, jakoś nie tak mi się kojarzył, mało subtelnie przy całości wiersza Pozdrawiam serdecznie kredens
  11. @Waldemar_Talar_Talar to wartość tęsknić za kimś nawet jeśli nie żyje, tu za rodzicami,bo można wcale tego nie odczuwać, nie znało się ich albo byli wyrodni, a tak zawsze jest nadzieja spotkania i chce się tego Kredens pozdrawia
  12. @KOBIETA tak, najczęściej tęsknimy za spokojem. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Kredens @Marek.zak1 @Marek.zak1 bardzo blisko szczęścia,a może i całe szczęście Dziękuję i pozdrawiam serdecznie kredens @Andrzej_Wojnowski dzięki Pozdrawiam serdecznie kredens
  13. @Andrzej_Wojnowski no i właśnie takie wiersze lubię , o życiu i dobrze napisane Pozdrawiam kredens
  14. @APM są takie chwile i trzeba się nimi delektować, dopóki są. Dziękuję za czytanie , polubienie i komentarz Pozdrawiam serdecznie kredens
  15. moja codzienność jest całkiem niezła po przespanej nocy miły poranek w ciepłym domku obiadek popołudniowa kawka flat white z ekspresu ciasteczka bez strachu o utycie potem stosowna kolacja (a co tam na wybieg na pewno nie pójdę) nikt nie chciałby i ja też co za szczęście klarowna sytuacja bez zbędnych ambicji i niepokojów w ciszy własnego pokoju doświadczam świętego spokoju i nic więcej teraz nie napiszę mam zamiar wczuć się wsłuchać w tę spokojną sytą zimową ciszę a co?
  16. Gotyk na dotyk Kredens pozdrawia
  17. @hollow man bo życie w rodzinie jest trudne tzn. takie bywa, są też szczęśliwe rodziny, chyba ,że coś się wydarzy choroba wypadek bywa i tak Dziękuję za czytanie komentarz, pozdrawiam serdecznie Kredens
  18. @violetta dobrze powiedziane, gorzej zagrane Pozdrawiam serdecznie kredens @wierszyki ano tak. Dziękuję i pozdrawiam noworoczne Kredens
  19. Trudne jest życie rodzinne naprawdę niełatwe zagmatwane i tajemnicze każdy stanowi jakąś zagadkę myślałeś sobie babcia i dziadek mili weseli aż tu komuś naraz się wypsnie że dziadek babcię niejeden raz zdzielił po pijaku albo pamiętasz tamtych razem z nami bawili się na trzepaku potem się zakochali i pobrali szli razem ręka w rękę a potem odszedł do innej po prostu ją zostawił to co ? przedtem ją kochał czy tylko w miłość się bawił? niejedną taką historię można by opowiedzieć o wujku cioci o bracie a może i o sąsiedzie pośmiać się trochę dodać nieco pikantnych szczegółów czasem poważnie pokręcić głową i palnąć gadkę dla dobra ogółu lecz nie bądźmy nazbyt surowi w swoich ocenach pochopni bowiem byliśmy i jesteśmy wszyscy do siebie bardzo podobni
  20. @Lenore Grey to mętnie mi nijak tu nie pasuje, ale poza tym jestem na tak, bo jest w tym wierszu niedopowiedzenie, pewna tajemnica i można tylko się domyślać, że upłynął długi czas Kredens pozdrawia
  21. @DawidMotyka obłędne Kredens pozdrawiam i sorry ale bez plusa
  22. @Poezja to życie no i co z tego? Pozdrawiam kredens
  23. @Tectosmith mysl, że Twoja uwaga jest słuszna, dzięki i także za czytanie Pozdrawiam kredens
  24. @infelia urocze Kredens pozdrawiam
  25. Nie wiem do końca o czym ,ale czuję, że smutno i pięknie w napisane Pozdrawiam kredens
×
×
  • Dodaj nową pozycję...