Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Stary_Kredens

Użytkownicy
  • Postów

    3 303
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Treść opublikowana przez Stary_Kredens

  1. Ze sznurem? Nie , to akurat nie warto Kredens
  2. @infelia daleko wyobrażeniami o piekle nie uciekniemy tym bardziej, że ono jest tu? Fajny wiersz Pozdrawiam serdecznie Kredens
  3. @Arsis mnie się bardzo podoba ten monolog, jest w nim jakaś bezradność wobec życia i przemijającego czasu i nic nie możemy z tym zrobić, czy mimo wszystko możemy być szczęśliwi? Pozdrawiam serdecznie Kredens
  4. @Migrena dziękuję za czytanie i komentarz Pozdrawiam serdecznie Kredens @Jacek_Suchowicz wiele w tym racji. Dziękuję za czytanie i komentarz Pozdrawiam serdecznie Kredens
  5. @Migrena powroty są piękne, byle nie za częste, póki co cieszmy się , bo warto Pozdrawiam serdecznie Kredens
  6. @Migrena czy to prawda czy sztuka dla sztuki? , ale jeśli prawda to sztuka tak rozpaczać, no i tak kochać. Ach ! A ona taka nieczuła Kredens pozdrawia
  7. Bardzo kochałam to co nigdy nie miało się stać Na dźwięk imienia jaśniał dzień potężniał szelest liści Lato stawało się intensywniejsze Zapach wybuchał z rozłupaną pestką brzoskwini aż w końcu spłynął z pierwszymi kroplami jesieni w mroki wspomnień I przyszło życie ze swoimi jałmużnami i daninami Jak to ono z chciwym łonem ale bez poczucia szczęścia No bo jakże? w tych czterech ścianach gdy przyszło to co miało się stać Wszystko wiesz znasz Jak być szczęśliwą? A jednak byłaś, w krótkich chwilach byłaś Bo jak ktoś śpiewał " W życiu piękne są tylko chwile"
  8. Stary_Kredens

    Do ...

    @złote serduszko to nie jest wiersz tylko taka myśl dlatego umieszczona w tym dziale, reszta może Ci nie pasować Twoje prawo, ja to szanuję Pozdrawiam kredens
  9. Bardzo pesymistycznie wybrzmiał ten wiersz oszczędny w środkach wyrazu, zostawia po sobie ślad Pozdrawiam serdecznie Kredens
  10. @złote serduszko niestety jak dla mnie słabe Pozdrawiam kredens
  11. @Father Punguenty dość już mam tej polityki, ale rymy fajne Kredens pozdrawia
  12. Stary_Kredens

    Do ...

    @Marek.zak1 tak racja, tak często się zdarza, ale też można mieć prawidłową tzn. zgodną z prawdą samoocenę przy dużej samoświadomości, choć oczywiście jednak subiektywna , co nie oznacza , że ocena innych nie jest subiektywna, ona też taką jest, niby właśnie testy mają wyeliminować subiektywizm
  13. Stary_Kredens

    Do ...

    @Marek.zak1 jak widać można w końcu siebie znamy najlepiej, po co się oszukiwać
  14. Stary_Kredens

    Do ...

    @Dagna może były te najważniejsze na które nie umiało się odpowiedzieć poprzednio@Alicja_Wysocka tylko ile razy? Kredens
  15. Stary_Kredens

    Do ...

    @Alicja_Wysocka tylko ile razy? Kredens
  16. Stary_Kredens

    Do ...

    Jeśli życie to tylko test To ja go nie zdałam Zbyt wiele błędnych odpowiedzi To pewne Kuźwa Znowu do poprawki
  17. @Hiala niby zawsze można powrócić i nie chodzi tylko o taki fizyczny powrót, przecież przewartościowuje się coś wewnętrznie, w sercu jak to się mówi, to tak jak z zakochaniem , nikt Ci nie mówi , jesteś zakochana , po prostu to czujesz Pozdrawiam serdecznie Kredens @wierszyki dzięki za komentarz i czytanie Pozdrawiam serdecznie Kredens @Alicja_Wysocka dzięki za tak wartościowy komentarz i za czytanie Pozdrawiam serdecznie Kredens @Dagna właściwie to" nasze " to jest coś nieuchwytnego ,ale coś z czym czuliśmy się dobrze i bezpiecznie, każdy ma swoje wyobrażenie tego ,,czego" i też poczucie straty etc. Dzięki za czytanie i piękny komentarz Pozdrawiam serdecznie Kredens @Ewelina dzięki pozdrawiam serdecznie Kredens @Witalisa dziękuję za czytanie i komentarz Pozdrawiam serdecznie Kredens @Waldemar_Talar_Talar dziękuję za czytanie i komentarz Pozdrawiam serdecznie Kredens
  18. Nie zostawiaj tego co jest Twoje W szarych kątach dnia Na dworcowej ławce W zawsze na wczoraj Miej to przy sobie wszędzie Lecz czasem się to traci Gdzieś zostawi zapodzieje I nagle stajesz taki bezradny zagubiony Gdzie to jest pytasz i nie czujesz się już bezpieczny Wokół niepewność i strach A miałeś to miałeś Więc chcesz odzyskać Czy można odzyskać ? Tak można ale trzeba Zawrócić
  19. @violetta tak wiem, już się dowiedziałam , dzięki Pozdrawiam
  20. @Waldemar_Talar_Talar i nic innego nam nie pozostaje? Ładne Pozdrawiam serdecznie Kredens
  21. @violetta uroczy, a tak przy okazji gdzie jest ta urocza kawiarenka i czy można wejść tam z pieskiem? Pozdrawiam serdecznie Kredens
  22. @andreas tak ale knury są niezbędne do tego aby były słodkie różowe prosiaczki i koło się zamyka Pozdrawiam serdecznie Kredens
  23. @Jacek_Suchowicz słowa słowa słowa, miłość to czasem rezygnacja ze swojego ja, ale gdy się kocha to i to jest do przyjęcia lecz musi działać w dwie strony. Dużo by o tym mówić Dziękuję za czytanie i komentarz Pozdrawiam serdecznie Kredens
  24. @Dagna @Dagna przypomniałam sobie co w księdze Koheleta napisano i trudno się z tym nie zgodzić zwłaszcza , że słowo hewel nie oznacza marność ale ulotność zostało tylko tak przetłumaczone. Cóż wszystko jest ulotne ale i się powtarza , pewne wartości są trwałe to też prawda ponadczasowe i uniwersalne, dobrze jest sobie porozważać mieć dystans do życia jakże różnorodnego Dziękuję za czytanie i komentarz Pozdrawiam serdecznie Kredens
  25. @Alicja_Wysocka na Ziemi to mniej więcej wiemy jak jest, a w niebie to ponoć tak że ani oko nie widziało ani ucho nie słyszało , czyli, że Ho Ho nieźle brzmi , tylko czy dla wszystkich? Pozdrawiam serdecznie Kredens
×
×
  • Dodaj nową pozycję...