Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 834
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. Bóg się nie bawi ludźmi, czy widzisz jakieś piekło utworzone przez Boga? ja jestem za nowymi kościołami z ludzi nowonarodzonym, które właśnie powstają, albo powstaną, poczułam innego ducha i wiem, że jest to dobre dla mnie.
  2. bo zaczynam Ci od nowa wszystko tłumaczyć. dążyć za ideałem, można nie zauważyć coś istotnego. Bóg i tak nas kocha takimi bez ideałów, takich najbardziej. ja nie jestem religijna i takie sprawy mnie nie interesują, bo to jest wszystko z prawa, a co jest z prawa, powstaje od razu grzech. nie ma nic wspólnego z łaską od Boga.
  3. ja nie odróżniam dobra od zła, dla mnie wszystko jest dobre, idealne, każdy może w ostatniej minucie oddać życie Bogu. ostatnio spotkałam małego psiaka, który cały czas się oglądał za mną, ja nawet go nie zabawiałam wzrokiem, aż włąściel psa się odwrócił do kogo ten śliczny, puchaty piesek patrzy. był taki malutki, bialutki.
  4. masz trudny charakter wiesz :) ja też nie mam najłatwiejszego :) dla mnie Stwórca to też przyszły narzeczony. :) tego samego od nas Jezus oczekuje, żebyśmy coś robili, żeby powstrzymać burzę, bo mamy taką moc jak on.
  5. to prawda kocham poezją, choć nie mam takiej zdolności, ale piękne słowo mnie urzeka. od słowa powstaje wiersz, tak powstał świat. jestem tutaj z miłości, ale nie do słowa, a do mojej miłości. przypominasz mi tą miłość.
  6. może o tym zapomni.:)
  7. Zakocham się w Tobie:)
  8. też lubię intelektualne klimaty.
  9. piękny wiersz, pragnienie lata
  10. taki jest seks z Tobą?:)
  11. to najmilszy, one są takie słodkie, kocham takie chmurki :)
  12. chodzę w chmurach, a tam nie ma wirusa :)
  13. ja nie mam wirusa wiesz:)
  14. dziewczyny takie są, przychodzą z koroną na głowie :)
  15. miłość Boga jest wielka, a takiej codzienności boży duch nas natychmiast ustawia i kochamy :)
  16. jacyś majstrował przy samochodzie, żeby nie odjechał. dostałąm odpowiedź od Boga w parwie nowonarodzonych i rozmawiałam z panią doktor, która zaczęła mi prorokować na temat mojej szczepionki. miałam wrażenie, że rozmawiam z Bogiem. to była pani doktor anioł, że teraz tak szkolą w Luxmedzie :)
  17. wiatr wieje nie wiadomo skąd i dokąd zmierza i to jest takie piękne.
  18. w piękne miejsce chciałabym przenieść się.
  19. a teraz się tak szybko nie zakochujesz?:)
  20. Kiedyś to były takie dziewczyny, sama taka byłam :)
  21. Niekoniecznie :) dziękuję:)
  22. Dziękuję :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...