Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 834
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. nie można się spotykać haha
  2. to taka delikatna muzyka, cały czas mam gęsią skórkę:)
  3. @Dag jest mi dobrze, ale marzę o piękniejszym życiu. dzięki i ukłony.
  4. ostatnio mają takie sceny w parkach.
  5. ja zakładam swój domowy :) nie należę do żadnej organizacji jak Ty nazywasz.
  6. czasem celowo urywam.
  7. w w wierszu czas płynie wolniej.
  8. słowo staje się ciałem.
  9. bardzo mi służy.
  10. Aromaterapia Marzę o takim kościele, małym z pięknymi ludźmi, gdzie będę śpiewała. Boża wola wypełnia serca, znikają aborcyjne kliniki, bo nie mają po co. Wieczorami chwała we mnie, patrzę na utulające gałązki z okna. Idealnie odzwierciedlasz moje położenie. ------------------------------------------------------------------------------ Kolorowy promień prześwituje ukośnie przez drzewa nie widzę słońca a tak jasno z światełkiem tańczę ręką muskam twój policzek jestem ze złota
  11. faceci często gęsto dają kobietom pieniądze na aborcję, nie raz to słyszałam. :)
  12. ładne, czyste
  13. jesteś moim cudem, może tego nie widzisz, ale ja widzę.
  14. każdy ma własnego ducha i łączymy się z duchem świętym. być może popełnię jakiś błąd, ktoś mi upomni, zrozumiem i przeproszę. w kk jest fajna choinka, światełka, kolędy, to jest przyjemne. czytam, już oczy mi się kleją, ale czytam o Bogu, wiesz, lubię to. Bóg mnie prowadzi.
  15. ja wierzę w Boga i mam jego świadectwo w sobie. nic mi nie przesłania chwałę Jezusa, która się toczy cały czas. nie należę do żadnej religii, mówię to też w rodzinie. zaakceptowali, zresztą oni i tak chodzą sporadycznie do kk. ja się uczę bardzo długo o Bogu, sama to robię we własnym zakresie i podoba mi się ewangelizacja sama w sobie nawet.:) te inne kościoły, które nie są religiami są bardzo blisko Boga. nie bazuję na dobru i na złu, nie nazywam czegoś grzechem, zostawiam to Duchowi świętemu. nie mogę należeć do kk, który tego nie wyznaje.:)
  16. ja bardzo lubi mówić o sobie, co robię aktualnie;) lubię iść do przodu, coś poznać. mam też angielski, bo potrzebny jest mi do studiów i do pracy, lubię tempo. w pracy mi mówią, że jestem dynamiczna, cokolwiek to znaczy. fajną mam nauczycielkę, nie zagłębia się nad czymś długo, to mi się podoba. nie wiemy jak będzie w grudniu, ale nie mi będzie łatwo, mi będzie dobrze, bo mam siłę Boga.
  17. poszłam po gofra z borówkami, mam gofra i herbatkę kwiaty leśne i owoce:)
  18. podchodzę do swoich możliwości, dlatego rozwijam to co już wiem, dlatego piszę i poszłam na takie studia realne :) ja o nic nie walczę.
  19. Tak, mam :)
  20. ja nie mam jeszcze zmarszczek :)
  21. życie Ci ucieknie, będziesz zaraz staruszkiem.
  22. sam pocałunek też taki może być bez miłości.
  23. ale miłość kłuje, choć czuje się radość.
  24. kto o Ciebie już dba?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...