Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 798
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. Gdy pojadę do siostry, to skorzystam z zieleni, miło tak wypić kawkę w ogrodzie i zjeść świeżo upieczoną szarlotkę:) @Somalija dobrze, niech ludzie się martwią, bo Bóg dał nam piękna planetę:) i co mu teraz pokażemy, gdy się pojawi?
  2. @Somalija jest ratunek, jak każdy zadba, po majówce tyle śmieci fruwających w Warszawie.
  3. Ona nigdy nie mieszkała w Warszawie, tylko w Halinowie :)
  4. Miły wierszyk, na wsi jest dużo pracy, moja siostra buduje dom w Duchnowie, będę tam jeździć :)
  5. @Tectosmith to nikt nie będzie chciał z Tobą rozmawiać:)
  6. @Tectosmith to zastanów się ;)
  7. Delikatnie zawsze można:)
  8. @Jacek_Suchowicz prawdziwa?
  9. Pełne niespodzianek.
  10. Dostojny wróbelek:)
  11. @kwintesencja tak, co roku kocham tych dwóch bliźniaków:)
  12. On jeszcze do końca nie rozkwitł:) zapach upojny:) @Rafael Marius smakują jak jaśminowa herbata :)
  13. @Rafael Marius u Ciebie zawsze tło ciemne:) To jest ten piękny bez:) Nie znam piękniejszego w świecie niż tych dwóch bliźniaków:)
  14. @Waldemar_Talar_Talar dziękuję serdecznie i pozdrawiam :)
  15. @Wędrowiec.1984 długo trzeba czekać:)
  16. w końcu się udało:)
  17. czuję ciepłym deszczem cię odbijana zieloną energią a ubrania przyklejone tupocze moja skóra kiedy delikatnie słodka śpiewają żaby nam na cześć
  18. @Ewelina ze zdjęcia wyglądasz inteligentnie i pijesz wino:) ja nie znoszę zapachu piwa i wódki, także u mnie taki facet nie ma szans:)
  19. Równo Cię kiwa:)
  20. @Ewelina cen się:)
  21. @beta_b może to jest taki zaszczyt, mam już drugiego albo trzeciego męża:) zazdroszczę trochę tej sytuacji:)
  22. Coś jest z pogodą. Nad Wisłą mocno wieje, nie dla mnie.
  23. Jeszcze trochę to zamkną nas, patrząc jakie będą miasta przyszłości:)
  24. Z tego może być szersze pole widzenia:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...