Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Krzysztof_Kurc

Użytkownicy
  • Postów

    3 595
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysztof_Kurc

  1. Dramat antyczny, to i straszny. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  2. Złap i zapisz. ;) Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  3. Dobrze wiesz, że trudne tematy są pociągające. Miło mi że Ci się podoba. Pozdrawiam Izo Krzysiek
  4. Miło mi Jolu, że znajdujesz coś dla siebie. Ja też czytam Twoje wiersze. Pozdrawiam Krzysiek
  5. nie wiem. A skąd ta myśl? Ślicznie pozdrawiam. Z zamierzchłych czasów oraz dzisiejszej gazety. ;) Przypadek Seneki. Pozdrawiam równie ślicznie Krzysiek
  6. Ciekawe, poczekam, niech poleży w tym kącie, chociaż mam własną wersję z małą zmianą by uciec od niezrozumiałości. Widzę że szybko coś się zmienia. Pozdrawiam Krzysiek
  7. uczniom wyznaczonym aby osądzić bliźniego trudno mieć za przyjaciela władającego prawem twórcom zasad bez testamentów usypiającym w gorącej kąpieli z pewnością nieśmiertelności czy tylko głupcy zabijają swych nauczycieli?
  8. Dzięki Magdo za świetny, miło mi jak Ci się podobają moje teksty. Ale jak by co, to wiesz, pisz krytycznie bez totamto. Pozdrawiam Krzysiek
  9. Cieszę sie że możesz zobaczyć ten tekst jako obraz, czasem właśnie na takim odbiorze mi zależy. Pozdrawiam Krzysiek
  10. plączą się reumatyczne palce, z uchem kubka przy chłodnej ścianie, astmatyczny oddech równy, w odstępach, między przebudzeniami pełnymi, łamanych do mleka herbatników nie trzeba, zaszyfrowanych światłem wieści we wszystkich krzyżówkach, te same hasła słychać jak kurz osiada, na nagiej żarówce świat kończy się, razem z każdą powieścią
  11. h ttp://w988.wrzuta.pl/audio/8MFpvgvNyg8/voo_voo_rozne_piosenki_03_to_nic_zlego
  12. I z innej beczki www.youtube.com/watch?v=awp0fjWkGY0&NR=1 www.youtube.com/watch?v=bw5mu2IZJr0
  13. www.youtube.com/watch?v=uCBVbecdeYM A czemu nie? Pozdrawiam Krzysiek
  14. Jak zwykle celnie, ech. Ale e-ch czytane od końca x 3, to już co innego. ;) Pozdrawiam jak zwykle serdeczne Krzysiek czy Ty się ze mnie naśmiewasz ?? chę ?? Serdecznie, a jakże ;) /b Ja po prostu śmieję się, zawsze jest mi miło kiedy wiem że czytałaś moja pisaninę. Czekam na chwilę w której znów będziemy mogli pogwarzyć rymem i rytmem. :) Pozdrawiam Krzysiek
  15. Kierowca, ale wolny jeździec, co mu tam nazwy ulic, i tak wie jak wyglądają. ;) Pozdro Krzysiek
  16. Jak zwykle celnie, ech. Ale e-ch czytane od końca x 3, to już co innego. ;) Pozdrawiam jak zwykle serdeczne Krzysiek
  17. Ot i teraz popatrzyłem że to co wcześniej napisałem, do Ciebie Jadwigo i do HAYQ nie poszło tam gdzie przeznaczone było. Dziękuję z opóźnieniem za dobre słowo. Pozdrawiam ciepło Jadwigo Krzysiek
  18. Dziękuję, z opóźnieniem z przyczyn technicznych, klikanie nie miało wpływu na przesyłanie. Może wcześniejsza wiadomość poszła do "cze-ka"? :) Pozdrawiam Krzysiek
  19. Dziękuję Fagocie. Pozdrawiam Krzysiek
  20. Trochę się waham, może o północy. ;) Dzięki. Pozdrawiam Krzysiek
  21. Pomyślę o jakiejś przyprawie. ;) Też nie wierzę w sielanki. Pozdrawiam Krzysiek
  22. Jest mi miło że zatrzymałem tym tekstem na dłużej. Ostatnie wersy mają to do siebie że można je "zatrzymać" lub nie. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  23. Dom pojawia się u mnie często, chyba jestem domatorem. ;) Dziękuję za miłą opinię. Pozdrawiam Krzysiek
  24. Scena miała być prawie filmowa, więc chyba udało się. Pozdrawiam Krzysiek
  25. Mam nadzieję że jest dobrze wyważony, cieszę się. Pozdrawiam Krzysiek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...