Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Krzysztof_Kurc

Użytkownicy
  • Postów

    3 595
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysztof_Kurc

  1. Wieże z modlitw przez sfery w próżnię w czernie wysycone za granicę percepcji nic sięga głębiej niż zdawać by się mogło nic wszechobecne i nieosiągalne "gdyby " to stan zawieszony we mnie nie ma nic wypełnionego ponad miłość własną niepewność czasu do utracenia teraz dla mnie i beze mnie czas snu
  2. @Mateusz Nie, nic nie zginęło, zwyczajnie jestem zdziwiony brakiem zainteresowanych publikacją w tym dziale. :)
  3. Co się stało z resztą tekstów w dziale ? Wyparowały ?
  4. Marcinie, tytuł absolutnie mnie nie przekonuje. Jestem przeciwny takim "słowotwórstwom". Natomiast tekst do obróbki. Trzeba koniecznie pozbyć się "jaków". Literowka w "utraty plan" ? Pozdrawiam
  5. @Pia Dorze jest słyszeć i umieć "oddcedzać". Już niedługo nie będzie dwonników, trochę szkoda. Pozdrawiam
  6. @Polman Pozdrawiam @Marcin Krzysica Cieszy mnie to bardzo. Pozdrawiam
  7. @Pia Miło mi że czytasz, że tekst budzi ciekawe przemyślenia. Pozdrawiam @Lahaj Ateista - straszne słowo. : ) Pozdrawiam
  8. Wieści Niedzielnenie ma chętnych do pracy, przy sznurach w dzwonnicyplotkarka całkiem przypadkowo powiesiła się, na własnym językuniedzielne groteski, mają smak rosołu z domowej kuryktórej łeb ktoś ukręcił po znajomości, z dużą wprawą i bez krzyku
  9. Smak ziemi podła grudka, mieszanina upośledzenia uczuć i wzniosłości w pogrzebach grająca dudniącym dźwiękiem bitego ćwieka w winie, szlachectwo sfermentowanych gron cierpkie doświadczenie lat przepływających przez miłości do bliźniego fuzja krzemu z martwymi, od teraz i wcześniej
  10. @Tomasz_Biela Tak, siedzimy tu już dość długo. Bywam tutaj sporadycznie i raczej z sentymentu. Czasem szukam na orgu tekstów które coś mi podarują, ale ostatnio mało takich. Ktoś kiedyś napisał że dobry tekst to tekst "przeżyty". Zgadzam się z tym stwierdzeniem. Mam nadzieję że będziemy się spotykać na tym forum. Pozdrawiam k
  11. @Pi_ Warsztat to przyjemne miejsce, a tak naprawdę teraz nie ma żadnej różnicy między warsztatem a wierszami gotowymi. Miło mi że Ci się chce czytać moje teksty. Pozdrawiam. @iwonaroma Meczy jak koza już ponad rok. Pozdrawiam . @jan_komułzykant Dzięki za dobre słowo. Pozdrawiam.
  12. @Mateusz Wyszukiwanie starych tekstów i komentarzy różnych autorów graniczy z cudem. Funkcja Szukaj po wpisaniu tytułu w praktyce nie działa. Trzeba znaleźć autura i szukać w całej twórczości. Pozdrawiam Krzysiek
  13. @Pi_ Wpadaj, może jeszcze jakiś tekst Cię zasmuci albo rozbawi. Rozdrabnianie i sklejanie, mnożenie i dzielenie, taka robota sprawia mi przyjemność. Iskierki - być może tylko tyle potrafię wykrzesać. Pozdrawiam kkk @Jacek_Suchowicz Tolerancja, ładne słowo o dużej wartości. Dziękuję i pozdrawiam.
  14. @bess_enger subiektywny obiektywizm to wyjście ze słoja....:) @Jacek_K słoje ( różne) są niezbędne. :)
  15. Jest mniej funkcjonalne.
  16. @Marlett smutny, może i tak, potraktuj to jako żart. Widać moje poczucie humoru ostatnio schodzi na psy..... Pozrawiam kkk
  17. Prośba na nic mi anioły , ich siedzenie na moim ramieniu ciągłe podszepty pospadają, wcześniej czy później, dużo niżej niż ja całe dno światów wyściełane piórami nielotów, pustymi obietnicami życia po śmierciach mnie i moje teraz dane słowa, wygarnij z popielnika do słoja po ogórkach
  18. Podoba mi się. Ostani dwuwers do przepracowania. Pozdrawiam kkk
  19. Ponoć przerzutnie są przestarzałe. Pozdrawiam kkk @Magdalena Bo są ludzie i ludziska z bardzo wysokim mniemaniem o sobie. :) Pozdrawiam kkk
  20. Myślę ze ten tekst jest dość esencjonalny, upchnąłem w nim ile mogłem swoich skojarzeń dotyczących sensu wiary i zależności z nią wiązanych. Szukanie autorytetów (poza tymi boskimi) wśród zwykłych śmiertelników, filozofów, naukowców, artystów nie neguje przykazań. :) Pozdrawiam
  21. Można powiedzieć, poszukiwanie własnego "ja" bywa bolesne. Pozdrawiam kkk Tak, Twoja propozycja zmienia znaczenie całości. Nieporadność w puencie w pewnym stopniu zamierzona. Pozdrawiam
  22. Klęska urodzaju tak daleko jestem by oddać wszystko staje się nieważkie bóle kolana i próby zrozumienia snów też mają swój czas rozginam sekundy w elipsy skojarzeń z dzisiejszą niemocą senność nie robi sobie przerw na noc maszyna wschodów przycichnie po kilku słowach modlitw bóg wie od którego z nie bogów wezmę rozumienie świata
  23. Jestem wyrozumiały :)
  24. Tak, są postawione niezgodnie z zasadami interpunkcji z premedytacją. Pozdawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...