Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 105
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. Marcinie, nie musisz rymem komentować, nie ma takich wymagań. Lubię rymem, fakt, "żelazo ostrzy się żelazem", a pióro, piórem. Komentuj prozą :)
  2. To mnie wspieraj i komentuj. Chętnie to robię, jeśli tylko czas, siły i chęci pozwalają :)
  3. rana została i brzuszek boli no i malcowi brak rodowodu nie ma szczęśliwych, są zawiedzeni jest wiekopomna klapa narodów cóż takie życie chcemy się kochać chcemy by było nas coraz więcej więc się mnożymy nawet troimy patrzymy w przyszłość no i w plus pięćset Dziękuję Jacku, pozdrawiam :)
  4. Wszak też chodziłam kiedyś do szkoły brakło jedynek lecz były dwóje i obrywałam także na polskim któż się historią tamtą przejmuje jeżeli krzywdę okrutną widzisz gdy żal poczułeś to jeśli łaska możesz natychmiast sercem przytulić wesprzeć pocieszyć nawet pogłaskać Witaj Andrzeju, dziękuję za wierszowany komentarz. Będzie dobrze :)
  5. Myślę, że wróci i pokaże co potrafi, Dziękuję za zwrotkę i odwiedziny. pozdrawiam serdecznie :)
  6. Eee, tam to przecież nie jest prawdą przez poetycki wymóg plotę co wiatr przywieje byle było do rymu Słoneczka :)
  7. Justyno, zdaję sobie sprawę, że wszystko może stać się inspiracją do napisania wiersza, ale niestety, turpizm, to nie jest to w czym gustuję. " Turpizm - (łac. turpis = brzydki) - w literaturze zabieg polegający na wprowadzeniu do utworu elementów brzydoty w celu wywołania szoku estetycznego" Pozdrawiam :)
  8. Dziękuję Waldku. Też bym chciała namalować ,Bitwę pod Grunwaldem" a wychodzi mi stół z krzesłami, czasami :P Pozdrawiam :)
  9. Patrzę się patrzę i nie nadążam z czytaniem i komentowaniem. :)
  10. gdy już czas jakiś żyjesz na świecie i masz te siątki powiedzmy wiosen niech sobie będzie, przecież to miłe malutka zazdrość, karm ją po trosze :)
  11. gdy dla poety wiersz jest zagrychą powiem korzyści będą niewielkie codziennie pijąc wnet się poczuje jak ktoś nabity w pustą butelkę Pozdrawiam Marcinie, i dziękuję :)
  12. Innym razem Bożenko, Dziękuję za uznanie, pozdrawiam :)
  13. Widzisz, kolega był mi natchnieniem :) Dziękuję Wam obojgu :)
  14. Nadmiar trójkropków zdradza niewprawne pióro. Sztylet, krew, anioły, serce, dusza, to bardzo ograne rekwizyty, więc ostrożnie z tym o czym mówiłam, na przyszłość. Kąsa - wstrząsa, rym czasownikowy, gramatyczny. Zestawiłeś dwie identyczne części mowy w tym samym czasie teraźniejszym. Ma identyczne sylaby końcowe, takich rymów unikaj, tak pisało się kiedyś. Skry, krwi - jest rymem rzeczownikowym, jednak nie jest gramatyczny, ponieważ ostatnie sylaby wybrzmiewają podobnie, ale jednak się różnią - i to jest dobre. Tyle, pozdrawiam :)
  15. męczył się razu pewnego z wierszem co nie chciał wychodzić bo wiersz miał być wiekopomny wybitny wybitne rodzi i tak to bywa niestety wnioskiem wypada oświecić kiedy za mały artysta z dużym natchnieniem chce dzieci
  16. No to wejdź w edycję i popraw.
  17. Dodałam spacje
  18. Czyżby? Mnie się widzi, że właśnie bardzo mało czytasz. Ma prośba? Dlaczego nie moja prośba?
  19. I tak to sobie zmyśliło bardzo młodziutkie pióro po cóż mi innych czytać skoro sam jestem górą
  20. Koleżanka przecież wyraźnie zaznaczyła, że to jej zdanie. Powstrzymam się od komentarza, z obawy, że mnie także uznasz za wszystkich.
  21. Może masz rację, ale staram się nie jeść słodyczy. Dzieciaki mają od tego ADHD, a ja musiałabym kupować nowe ciuchy, nie ma głupich. idę spać, dobrej nocy :)
  22. Krótkie, dowcipne, celujące.
  23. Marlet, siedzę od godziny nad ostatnio dodanymi wierszami, ni w ząb, nic nie kumam. Zupełnie jakbym próbowała ugryźć ścianę Może to za późna pora :(
  24. Dominiko, nie widzę przesłania, może pokaż, pomóż.
  25. Również z trudem przeczytałam i nic więcej nie potrafię powiedzieć.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...