Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 083
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. @Wędrowiec.1984 uprzejmie dziękuję :)
  2. Lubię takie pióra. Przeczytałam z przyjemnością, smakował z kawą, serdeczności :)
  3. @Lach Pustelnik z podziękowaniem :)
  4. @iwonaroma dziękuję za czytanie i komentarz, pozdrawiam serdecznie :)
  5. @beta_b kłaniam się :)
  6. @Sylwester_Lasota bo to prawda, Dziękuję i ślę serdeczności :)
  7. @Tom Tom Mam nadzieję, że Ci się dobrze spało, dziękuję :)
  8. @Sylwester_Lasota dziękuję :)
  9. @Tom Tom Dobrze, że znasz zasady, że nie mieszasz przypadkowo męskich z żeńskimi :)
  10. świat wyobraźni jest przepiękny bo tak na prawdę nie ma granic jest większy od rzeczywistego potrafi cieszyć leczyć bawić dzieciaki lubią mieć zabawki dorośli muszą mieć marzenia i niech tak będzie niech zostanie nie ma co gdybać ani zmieniać Pozdrawiam, Jacku :)
  11. Msz, poetycka proza.
  12. Konsekwentnie używany akcent oksytoniczny, sprawia, że wiersz ma marszowy rytm, Jednosylabowe słowa stawiane na końcu wersów, fajnie wybrzmiewają w piosence. Od tej strony odrobiona warsztatowo, lekcja, Serdeczności :)
  13. No to się wyżaliłeś. Mnie na przykład straszyli w dzieciństwie ciemną piwnicą, no i niestety, lat minęło trochę, wiedzy przybyło, rozumu chyba też, a strach pozostał. Za świadome kłamstwa też powinna być surowa kara. Pozdrawiam serdecznie :)
  14. No takiej puenty się nie spodziewałam :)
  15. Słusznie, zmieniłam i dziękuję pięknie. Serdeczności :)
  16. kurde molek, fajne :)
  17. @Aira Dziękuję serdecznie, wzajemności :)
  18. Potknięcia są tam, gdzie przekrzywia się stopa sylabiczna, np. w pierwszym wersie trzeciej zwrotki, reszta ok. miłej niedzieli :)
  19. @light_2019 , to nie to samo, co Twoje pierdolety, ale jakoś to chyba przeżyję zabieraj ze sobą, wszędzie bierz mnie ze sobą... Twoja propozycja mi nie pasuje, nie ma średniówki i liczba sylab się nie zgadza @WarszawiAnka Dziękuję
  20. @Magdalena nie chcę się powtarzać. Licho nie śpi i lichy, musi zostać jak jest. Pozdrawiam ☺
  21. Też tak myślę :)
  22. Trzeba sobie jakoś radzić w życiu. Gdyby tak kupować wszystko co reklamują, kasy nie starczyłoby nawet na jeden dzień, nie wspominając już o zdrowiu i życiu. Też się zastanawiam czy kiedyś nie umrę na mdłości reklamowe.
  23. moje licha mieszkają zazwyczaj tylko w zwrotkach języka nie mam na kłódkę może powinnam psia kostka Dziękuję serdecznie, Nato :)
  24. nie pasowałoby lepiej z samej siebie?
  25. trzeba je szybko rozpoznać bywają przeróżne licha koniecznie zagnać w butelki i mocnym korkiem zapychać nie reagować gdy skomlą nie słuchać gdy któreś prosi bo potem skutki na plecach calutkie życie ponosisz dziękuję, Janku :) Dziękuję za piosenkę :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...