Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bazyl_prost

Użytkownicy
  • Postów

    7 754
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez bazyl_prost

  1. @kalka333_ miłość to nie gdy jedno płacze, a drugie po nim skacze...
  2. @kalka333_ z głupoty nic dobrego nie przychodzi, i nie chodzi mi o przemądrzałość
  3. @makarios_ żelazne zwyczaje powoli bledną, świat "always" przemija
  4. @kalka333_ nie , jeszcze nie zidiociałem
  5. @kalka333_ ja byłem z drugiej strony wesołośći, i wcale sie nie śmiałem
  6. @kalka333_ nie chce kombinować w te strone ale mogły to być małe zatrute przez niemców dzieci
  7. @kalka333_ staram sie nie zaśmiecać wierszy patologiczną przyrodą , owsiki prawdopodobnie były jakimiś przetrwalnikami życia
  8. smutny wątek nieśmiertelność płacze
  9. @kalka333_ tofu , warzywa i ryby, względnie nabiał, oczywiście owoce i ziarna, i glony-spirulina i chlorella
  10. @kalka333_ znasz jakiś zamiennik?
  11. @kalka333_ głupio mi wobec mięsa
  12. @kalka333_ słabo znam sie na rolnictwie, lubie małe prosiaczki, sa urocze, głupio zabijać
  13. @kalka333_ tak , ale nie znają ograniczeń
  14. nie bardzo , to chamstwo Tak, to chamstwo. prędzej barankiem świnie do gastronomii :-) mają dobre wyczucie smaku
  15. nie bardzo , to chamstwo Tak, to chamstwo. prędzej barankiem
  16. nie bardzo , to chamstwo
  17. @kalka333_ i nie wszyscy popieraja holokaust goniąc za chorą ambicją
  18. @kalka333_ indywidualizm nie może być szkodliwy
  19. @kalka333_ nie wszyscy mają na imie Mieczysław
  20. @kalka333_ charakter to potworek językowy, mówi sie osobowość, każdy żyje jak chce- w granicach normy
  21. @kalka333_ spotka sie z chorobami, Ziemia to kultura życia, beztroska i głupota nie popłaca, świnie żyją krótko
  22. @kalka333_ są granice dobrego zachowania, piekła niemieckie to raj utracony, może nie ma Żydów ale skaza na samopoczuciu ogromna, tak juz nigdy nie zaznamy spokojnego szczęścia, tylko dramatyczny popłoch, poza tym cel - to dobre samopoczucie, masowa śmierć to nie środek do celu
  23. @kalka333_ jakoś cie nie rozumiem
  24. @kalka333_ osobiście nie przepadam za przełomami, cel nie uświęca środków
  25. @Costello_ to moje osobiste odczucie nie osąd osoby
×
×
  • Dodaj nową pozycję...