Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bazyl_prost

Użytkownicy
  • Postów

    7 754
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez bazyl_prost

  1. pytanie o jakiej prawdzie tu jest mowa
  2. to chyba "thrust" @Magdalena to wersy chyba nie dla dziewczyn
  3. @lovej to bardzo idealistyczne , tak jak prawo do wolności , wolność jednostki kończy się tam gdzie zaczyna się wolność innej jednostki, czyli skomplikowana jest zgoda
  4. bazyl_prost

    haiku

    @violetta Ja też nie, gdyby nie zima nie byłoby kilku lądów @bazyl_prost jak się stopi dużo wody to pewnie Ziemia się przeobrazi
  5. @Bożena De-Tre Jeżyki to te ptaki czy zwykłe jeże? jest jeszcze film o critersach
  6. bazyl_prost

    haiku

    @violetta to ogranicza populacje
  7. bazyl_prost

    haiku

    @violetta to jakś zagadka? mamy cztery pory roku i mieszkasz w mieście , co mam przez to rozumieć?
  8. bazyl_prost

    haiku

    wilki mogą się rzucić, dobrze że niedźwiedzie śpią @violetta co masz na myśli?
  9. bazyl_prost

    haiku

    @violetta niby tak ale chce się wiosny, roztopy rwą , a tu jeszcze chłody mroźne, nieznośny nastrój
  10. @KOBIETA to pewnie zbyt osobiste
  11. @KOBIETA pewnie jak rydz
  12. @Alicja_Wysockaja nie mam złej wyobraźni , może troche zbyt techniczną , miłego wieczoru bo już ciemno
  13. @Alicja_Wysocka Miło to fajnie , nie chcę jednak żeby było miło tam gdzie powiedzmy spawarka
  14. bazyl_prost

    haiku

    milczące pola chłodna gra wody lepiej nie wychodzić
  15. @violetta faktycznie smaczne są zdrowe dania , trzeba dobrze się odżywiać
  16. @Alicja_Wysocka po prostu się wystraszyłem twojego wiersza o łyżeczkach , nie wyobrażam sobie tak spać , dużo pracowałem przy materiałach niebezpiecznych i śpię sam , ubrałem to w metaforę czerwonej stali
  17. @vioara stelelor No właśnie pisze że do raju się nie nadaję
  18. @Mroki proza ale jeśli to wiersz , podlega dyskusji literackiej, nie wiem co napisać bo też tak czasem mam i trzeba się nie poddawać smutkowi , może trochę autorefleksji albo przeciwnie więcej działania...
  19. @Waldemar_Talar_Talar tak,właśnie zrobiłem ofiarę z indyka @violetta @violettatu proszę o posty o gotowaniu , nie o kochankach
  20. @violetta @violettaseler naciowy jest doskonały tylko trochę znieczula
  21. gulaszowa z szatkowanego indyka, tak nazwałem
  22. zupa dobra, wszyscy w biurze powiedzieli że dobre, to chyba ok
  23. @violetta łeb odpada
  24. nie chciałem żeby było mdło dlatego ten pieprz, do tego soczewica i pomidory z bazylią z puszki indyk mielony
  25. a propos łyżeczek to ja mogę być łyżeczką tylko jestem taką jeszcze goracą z kuźni
×
×
  • Dodaj nową pozycję...