Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bazyl_prost

Użytkownicy
  • Postów

    7 746
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez bazyl_prost

  1. @Jacek_Suchowicz w sumie to tak , potrzebują filarów
  2. @hollow man bozony to nie praczas to sen wybujałego fizyka
  3. @Charismafilos spoko , mam kurczaka z pieprzem ziołowym
  4. ...a koty liżą drogę mleczną pod włos
  5. i co wieszcz rzecze na to nagłe strapienie ? zwykła pogoda czy wieczne cierpienie?
  6. @hollow man była ładna wibra śpiewały ptaki słońce świeciło , miło ale przyszły chmury a z nimi bzdury
  7. a już było tak ładnie
  8. @Alicja_Wysocka miasto kobiet Tomek Makowiecki takie coś śpiewa
  9. jak ikar ptaki były latały zbyt wysoko teraz jakoś mniej wystrzałowo to miło gdy z z głębi lasu coś zaśpiewa w słoneczny dzień i nie zerwie się wiatr
  10. pacjent roszczeniowy
  11. bazyl_prost

    haiku

    @violetta it's getting late
  12. bazyl_prost

    haiku

    podpowiem że akurat nie bombowy, to moje wiersze więc mi nie dokładaj niedopowiedzeń z naciskiem
  13. bazyl_prost

    haiku

    @violetta ale ludzie są okropni
  14. bazyl_prost

    haiku

    @violetta ja dzisiaj ofiarę z kurczaka robię , mam fileta kochany kurczak z hodowli ściółkowej w air fryierze skończy biedak
  15. bazyl_prost

    haiku

    @violetta a kusiłaś już wiosną...
  16. smażony olej idzie w boczki, czego to ludzie nie wymyślą
  17. @Bożena De-Tre im bardziej ktoś górnolotny tym wieksze ryzyko wystąpienia pasożytów
  18. bazyl_prost

    haiku

    ptaki wywołują oby słońce nie deszcz nie za wszelką cenę Ptak zaśpiewał słoneczny dzień póki co chłody
  19. @andrew nie rozumiem tego żartu , moje wróble jedzą zboża
  20. @Magdalena absyntu nie ma akurat ale jest herbatka z piołunu @bazyl_prost ech , to się madzia gdzieś zgubiła
  21. @Magdalena absyntu nie mają @Magdalena absyntu nie mają @Magdalena absyntu nie mają @Magdalena absyntu nie mają
  22. @UtratabezStraty ja myślę że faktycznie prawdziwa apokalipsa to sterylność
  23. @violetta muszę wywietrzeć z tej cebuli , dobranoc
  24. ładna nazwa, taka egzotyczna
  25. @violetta violetta ty sirtuinie@bazyl_prost
×
×
  • Dodaj nową pozycję...