Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bazyl_prost

Użytkownicy
  • Postów

    7 751
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez bazyl_prost

  1. bazyl_prost

    Haiku

    @violetta na razie tylko choinki i bambusy, i zimna trawa ale jest dobrze
  2. Może kiedyś tak będzie Może już tak jest Każdy ma swój dom Po wielkim remoncie
  3. @Magdalena w przyrodzie nic nie ginie w kosmosie i w dolinie
  4. bazyl_prost

    Haiku

    Niebieskie niebo Nowy dzień wstaje znowu Modlitwa zieleni
  5. @Magdalena impreza dziwne słowo jak odnaleźć królową @bazyl_prost wśród zieleni lub w bieli śniegu nie na żółtym rozstaju
  6. @wierszyki zima była zróżnicowana w tym roku ale nie skończyło się źle , życzę miłej reszty roku, uwaga na jeżyki, mogą zmarznąć
  7. @Magdalena spoko uwaga na osy nie ważne patosy
  8. @Magdalena nie byłaś bo bo tam jesteś kosmorapia trwa
  9. @Magdalena dawno temu jeszcze dawniej sniłaś mi się wśród zieleni i to tyle trochę głupio bo niejeden by się spienił
  10. @bazyl_prost ja juz idę spać życzę zielonej trawy czarnego mułu co by było strach się bać
  11. @Magdalena wirusami się nie straszmy trochę zimy nie zaszkodzi kiedy było to co było nie ma mowy już nie dasz my
  12. @Magdalena pani gniewu twojego nie znam ale jakbym znał to wiesz co. @bazyl_prost co ? za trudne?
  13. @Magdalena prąd stały czas odnaleźć indyk kwili uciekać
  14. @Magdalena coś tu miga ktoś już w błocie rzyga elektrowstrząsik lepszy niż wąsik
  15. @Charismafilos elektrowstrząsik
  16. ja nie wchodzę w te karuzelę
  17. @Charismafilos to co robić żeby nie zwariować?
  18. nie daję się zwerbować Einsteinowi a wierszyki mogą być (tylko nie gorące)
  19. ekologia wybór przyszłości @Magdalena co chcę?
  20. nowe jasełka, trzeba anulować bracia patrzcie jeno jak niebo goreje
  21. @wierszyki czytałem tabelkę przemian , śpiew , niebieski, młodość jest pomarańczowa
  22. ja kupiłem mielonego
  23. @violetta @violetta lata 20te lata 30te
  24. @violetta piosenka , poszukaj u stukacza, ja słuchałem dzisiaj o tym że nie wszystko jest potrzebne dla życia i dobrze się nie zapędzać
×
×
  • Dodaj nową pozycję...