@gabrysia_cabaj
czuć kłucie z lewej
czyli przemęczone serce
trzeba fikołka pod mostek
wrócić do równowagi
świętej symetrii
wygórowana ambicja
dzikiej młodosci
lepiej nie tęsknic za swoim trupem
@Liryczny_Łobuz
dzięki za otuchę, niektóre moje wiersze są zbyt tragiczne, faktycznie troche przepraszam że żyję, ostatnio wierzę w dwie wieże bez mordoru, polecam tę idee
jakby tu usiąść na strunie światła
zaśpiewać jak nuta
pomostu pieśń
w bezkresie wieczności
usnuć nici życia
jaki ten wszechświat mały
stworzyć historię doskonałą
bez tyranii boskie życie
ludzkość lubi trudne wyzwania
dajmy się ponieść wstecznej fali arkadyjskiej
życie znajdzie drogę
inaczej zje nas śmietnik
dwie wieże bez Mordoru
zielony z niebieskim
dla Ojca
przepraszam za moje
hedeiczne wiersze
prekursory migreny
jak utopione koty
przepraszam
zło nie jest moim celem
raczej gładkie dobro
bez duszności i bólu