Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 157
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @Trollformel maupom wcale tak łatwo nie jest... być ;)
  2. @Waldemar_Talar_Talar - jeśli już, i pytanie czy to radość w ogóle - to tylko do momentu uświadomienia sobie koneskwencji.
  3. @wiedźma hmmm pomocna dłoń - to mógłby być tytuł alternatywny ;) wg Twojej interpretacji :)
  4. @wiedźma piękna interpretacja :) Dziękuję.
  5. @Trollformel hahaha, fandom się zadekował, ale nakryłaś go ;) Twoje pisanie gimnastykuje mi umysł, może nawet smakuje jak cytryna w śliniankach... trzeba się potem uśmiechać ;) Dzięki!
  6. @iwonaroma ciekawa koncepcja :) choć ponoć nie ma ludzi niewierzących, każdy w coś tam wierzy... a i dusza człowieka nieodporna na pustkę :) proces opróżniania automatycznie uruchamia proces napełniania... tym, co się nawinie niestety czasem pod duszę.
  7. @EsKalisia pudrowe krople - fajna wizja ;)
  8. @violetta a więc Ty masz piekarnik w... lodówce ;)
  9. @Berenika97 żeby mi się tu jakiś zlot nie zorganizował czasem haha :) Chleba nie odmawiam nikomu ;)
  10. @Berenika97 a potem pójdziemy do Jamy Michalika nawdychać się krakowskiej młodopolskiej bohemy z czasów Boya, Wyspiańskiego... Pychota ;)
  11. @Berenika97 to następnym razem w Stołeczno-Królewskim Mieście - zapraszam na kanapki na plantach - prowiant zapewniam ja ;)
  12. @Berenika97 jeśli o chronologię chodzi, to mój chleb rósł już 13 godzin jak umieściła tutaj swój wiersz... ;) Pytanie ile wiesz... dojrzewał ;)
  13. @Berenika97 wybacz, że Twoja "treść" przybrała formę mojego chleba ;)
  14. @Berenika97 100% żyta na zakwasie, 3 składniki tylko - nie każdy lubi.
  15. @Berenika97 jak obrazek to obrazek. Tylko tego gadania nie słychać 😉
  16. @Berenika97 nomen omen - właśnie wyjąłem chleb z piekarnika... lubię kiedy taki gorący gada tam jeszcze do siebie, że ciasna ta foremka, że kąpiel cieplna za krótka, że olejkiem nie wysmarowałem i skórka się przypiekła... ale ostygnie i... ucichnie :)
  17. @.KOBIETA. u = la ;)
  18. @Berenika97 musi jednak między nimi być jakieś... napięcie... temperatura ;) choć nie każdemu się... upiecze ;)
  19. @Berenika97 czymże jest forma bez treści? albo treść bez formy? :) pysznie ukryte pytanie o... sztukę komunikacji - to jak dla mnie widać tutaj :)
  20. @Marek.zak1 ponoć postęp w cnocie (uświęcenie) podnosi moralną poprzeczkę... postępującemu :)
  21. @iwonaroma no i trzy siostry w komplecie i łączy je tutaj nie tylko... krótka forma ;) Ale zawsze mnie raduje jak czytelnik odkrywa coś zupełnie nowego! :) @Trollformel miło że wpadłaś :) ja bym tam wszystko na chemię nie przerabiał... chociaż pewnie tak jest, ale to tylko opakowanie ;) @Gosława w stadzie łatwiej... wierzyć ;) @Berenika97 lubię popatrzeć na samego siebie przez Twoje okulary :)) Dzięki wielkie, że pomagasz budować opowieść tego wiersza. @piąteprzezdziesiąte @MIROSŁAW C. @wiedźma @violetta @LessLove @Wiechu J. K. dzięki za odwiedziny :)
  22. @Gosława każdą reakcja jest dobra. Każdy ma swoje nożyce:)
  23. @iwonaroma Miłość już swój Akt miała 🙂
  24. @iwonaroma znam też osobę o nazwisku Nadzieja... a ponoć nazwisko mówi wszystko ;) Mój najlepszy przyjaciel robi takie study teraz - zgłębiając temat nadziei, jest wciąż w trakcie, ale mówi wstępnie, że z tego co zbadał, tylko nadzieja chrześcijańska ma w sobie w zasadzie "zaszyte" jej spełnienie, choć nie zawsze wiadomo jak i kiedy :) Pozdrawiam.
  25. Usłyszawszy raz Sercem przylgnęła Pamiętając ślad wyszła Drogę rozpoczęła
×
×
  • Dodaj nową pozycję...