Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 157
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @Mel666 ale na... kolację z Tobą bym nie poszedł.. ;)
  2. @wiedźma tak! kibicujmy tym co w lęku... można z tego się uwolnić.
  3. @Mel666 zgadzam się z przedmówczynią ;) masz autentyczność! reszta to już tylko... warsztat! Odwagi ;)
  4. @Annna2 dokładnie tak :) aczkolwiek w odniesieniu do lęku św. Jan pisał: W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą. Ten zaś, kto się lęka, nie wydoskonalił się w miłości. [1J4,18]
  5. @Annna2 a nawet jeśli się nie przetrwa to: Bogu ufam, nie będę się lękał: cóż może mi uczynić człowiek? [Ps56,12] :)
  6. @EsKalisia uważaj bo dojdziesz jeszcze do klasyka: Byt kształtuje świadomość ;)
  7. @Annna2 Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia. [Flp4,13] :)
  8. @Annna2 owszem bywa czasem jak mówisz, ale ja lubię powtarzać: przeszłość nas może ukształtowała, ale nie zdeterminowała :)
  9. @violetta no to... odwagi ;)
  10. @violetta prawda, odwaga może być lekarstwem na lęk :)
  11. @Duch7millenium zdradzisz powiązanie Twojej perykopy [J10,34-36] z przebaczeniem i miłosierdziem? Głęboko wierzę, że Słowo Boże jest żywe... ale nie zawsze nadążam za odbiorem innych ludzi...
  12. @Duch7millenium Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone.[Łk6,37] nawet ładnie nawiązuje to do tytułu. Odwagi :)
  13. Z kulą traumy U nogi Boi się przekroczyć Jutra progi
  14. @Duch7millenium to któż będzie zbawiony??? :) na szczescie kluczem do przebaczenia jest skrucha i dobrze, że to jednak Pan Bóg kwity podpisuje...😉
  15. @andrew niezawodnie! dzięki za komentarz do liturgii i piękny obrazem pobożności eucharystycznej!! :)
  16. @Annna2 piękne...bliskie mi również takie przemyślenia... :) Pięknej Uroczystości :)
  17. @APM samo sedno! :)
  18. @Poet Ka cudne hahaha takie para-palindrom. Dzięki ;)
  19. @EsKalisia moral-rap! yo sis ;)
  20. @Alicja_Wysocka jak nikt nas nie słucha, to się bardziej chce pisać ;) fajne toto ;)
  21. @obywatel nic z tych rzeczy, ośmieliłem się jedynie oddać swą opinię.
  22. @Gosława nabyłem w drodzę kupna :) Teraz czekam na własnoręczny autograf ;)
  23. @obywatel a jeszcze gorszę są [wy]obrażenia ;)
  24. @.KOBIETA. rebus z tytułem ;)
  25. @APM system is overoloaded. Please reset and return to default settings ;) Znane przeżycia...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...