@andrew dobre przemyślenia, ale:
To wam powiedziałem, abyście pokój we Mnie mieli. Na świecie doznacie ucisku, ale miejcie odwagę: Jam zwyciężył świat».
[J 16, 33]
@Poet Ka śliczne, bliskie mi też. I takie trochę inne niż zwykle 😉
Na pocieszenie jakoś przyszło do mnie:
Któż z was przy całej swej trosce może choćby chwilę dołożyć do wieku swego życia? [Łk 12, 25]
@Trollformel fandom czuwa !!! 🙂 nie używam twarzoksiążki, ale znany jest mi ten rozpędzony roll'n'scroll- er.
I nawet chyba wiem o co chodzi w wierszu😅
Jako ilustrację do wiersza załączam zdjecie z kościoła pw śwśw Jana Chrzciciela i Jana Ewanegelisty z obrazem MB od wykupu niewolników znajdującego się na ul. Św. Tomasza w Krakowie.
Wszak ku wolności wyswobodził nas Chrystus 🙂
@Sekrett w Twoim stylu! :) masz ten swój rozpoznawalny rys :)
Mnie najbardziej podoba się motyw przyjaźni... fajnie to opisałaś.
Psychonauci świetne! Pociągnij ten wątek jeszcze kiedyś :)
Pozdrowienia dla Morrisona ;)
@iwonaroma prawda! ale często w niej jest klucz do przyszłości, a lęk ma to do siebie, że straszy tym co było, ale w przyszłości, której tak naprawdę nie ma, póki nie stanie się teraźniejszością :)