Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 157
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @hollow man bracie, ma wszelkie znamiona... medytacji, tylko, z rytem chrześcijańskim.
  2. No i zachęcili do wycieczki na morze!
  3. @andrew jak zwykle, dzięki za komentarz! :)
  4. @Paulina Dreko sama prawda! :)
  5. @.KOBIETA. pewnie to dobra metoda, jedna z wielu, jednak zastosowanie lepiej skonsultować ze specjalistą 😉 Żeby w inną traumę nie popaść 🙂
  6. @andrew dobre przemyślenia, ale: To wam powiedziałem, abyście pokój we Mnie mieli. Na świecie doznacie ucisku, ale miejcie odwagę: Jam zwyciężył świat». [J 16, 33]
  7. @Poet Ka śliczne, bliskie mi też. I takie trochę inne niż zwykle 😉 Na pocieszenie jakoś przyszło do mnie: Któż z was przy całej swej trosce może choćby chwilę dołożyć do wieku swego życia? [Łk 12, 25]
  8. @Trollformel fandom czuwa !!! 🙂 nie używam twarzoksiążki, ale znany jest mi ten rozpędzony roll'n'scroll- er. I nawet chyba wiem o co chodzi w wierszu😅
  9. @EsKalisia podoba się! Pokazujesz ciekawą stronę... siebie, jak już wspomniał przedmówca 🙂 dobra liryka 💪
  10. @hollow man to jaka zatem jest prawda? 😉 To jak ja widzę, czy jak widzi mnie świat...? Dobre pytanie...
  11. @hollow man bracie! Lirycznie! Nawet ja to poczułem 🙂
  12. @MIROSŁAW C. piękna lekkość, szczerze podziwam 🙂
  13. @Alicja_Wysocka fajne ;)
  14. Jako ilustrację do wiersza załączam zdjecie z kościoła pw śwśw Jana Chrzciciela i Jana Ewanegelisty z obrazem MB od wykupu niewolników znajdującego się na ul. Św. Tomasza w Krakowie. Wszak ku wolności wyswobodził nas Chrystus 🙂
  15. @.KOBIETA. zuch! ;)
  16. @Sekrett w Twoim stylu! :) masz ten swój rozpoznawalny rys :) Mnie najbardziej podoba się motyw przyjaźni... fajnie to opisałaś. Psychonauci świetne! Pociągnij ten wątek jeszcze kiedyś :) Pozdrowienia dla Morrisona ;)
  17. @iwonaroma prawda! ale często w niej jest klucz do przyszłości, a lęk ma to do siebie, że straszy tym co było, ale w przyszłości, której tak naprawdę nie ma, póki nie stanie się teraźniejszością :)
  18. @Mel666 bywaj i Ty Classy! classified ;)
  19. @Mel666 no to wybacz miła Classy, ale ja hejtu nie sprzedaję... czasem sam oberwę, ale to w duchu umartwienia ;)
  20. @Mel666 dobra idę jednego spać położyć :) i wiesz, że to wszystko leci na żywo tutaj haha Wybacz za zaśmiecenie wątku...
  21. @Mel666 a szkoda... Classy takie... posh haha zawsze można wejść w umartwienie... zamiast kąpać się w hejcie.
  22. @Mel666 co Ty gadasz??? ja gadam tylko tutaj z Tobą... ;)
  23. @Mel666 zmień sobie nicka haha jesteś OK - nic nie musisz :) a Classy ma w sobie potencjał... First Classy ;)
  24. @Mel666 za to można zadyszki dostać ;)
  25. @Mel666 so welcome to the world of Classy ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...