Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 153
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @Starzec klasyk pisał: nie miłujmy słowem i językiem, ale czynem i prawdą!
  2. @Berenika97 piękny cytat - dziękuję! Niezwykle ciekawie poprowadziło Cię te kilka słów... od słowa do Słowa :) Mam taką może nawet nie ambicję, ale pomysł-marzenie, aby wygenerować jakiś podgatunek literacki, liryczny, ostatnie 4 moje wiersze mogłyby być jego przykładami. Na razie obmyślam ramy i definicję, może coś z tego będzie? ;) a jak nie, to też dobrze hahaha zamarzyło się być lirycznym influencerem ;)
  3. @Trollformel no ładnie ładnie się prozuje tutaj po kryjomu!! Takie trochę scary-fantasy ;) Wybrałaś wszechwiedzącego narratora - dobra, oczywista droga. A pomyśl jak mogłoby to wyglądać jakby opowiedziane było z narratorem "Ja" w postaci - Panny młodej? Na pewno byłoby mniej oczywiste... może bardziej tajemnicze? A może z perspektywy Mrocznego?... choć dla mnie ciekawsze byłoby od panny młodej. Chociaż perspektywa pierwszej osoby bywa trudna, zwłaszcza w dłuższych formach. Takie luźne uwagi jak to w warsztacie.
  4. @Trollformel fandom pozdrawia! dobrze, że nie wywaliło w kosmos tej budki ;)
  5. @iwonaroma cierpieniu warto nadać sens... inaczej staje się tylko udręką. Pozdrawiam :)
  6. @Mel666-Classy - czyli upgrade'owana migawka z życia Londynu, ok :) Dzięki
  7. @Mel666-Classy - a jeszcze mi powiedz jak możesz - jaki jest cel Twojego wiersza?
  8. @Mel666-Classy - rozumiem: widokówka z UK...
  9. @Mel666-Classy - a powiedz, co Cię skłoniło do napisania?...
  10. @Mel666 hej Classy :) Nie wiem jeszcze co mam myśleć o Twoim wierszu, zastanowię się, może coś mi przyjdzie na myśl.
  11. @zawierszowana cudna wizja... tylko czy realna? :)
  12. @aff piękne nawiązanie do księgi Daniela :)
  13. @piąteprzezdziesiąte dobre! lubię ustrukturyzowane formy :) Mała sugestia - do rozważanie... co myślisz, aby dać - celebruję? :) w wolności oczywiście autorskiej ;)
  14. @hollow man tak i najlepiej niech się materializują w PLN i dniach wolnych od pracy :)))
  15. @.KOBIETA. dziękuję za troskę :) doceniam, ale Obietnicę Wiary już złożyłem ;) i uprzedzając pytanie - Akt Miłości też miał miejsce :) pozdrawiam serdeczenie.
  16. @.KOBIETA. a kto mówił, że to o moich lękach??? :) metaforycznie ubrałem lęk w opis dźwiękowo-muzyczny ;) Bez referencji i superwizji nie kozetkuję ;)
  17. @Krzysic4 czarno bialym no nie da się zaprzeczyć ;)
  18. @hollow man zaczynamy łączyć naukę z duchowością... może iskrzyć :) I nie wiem czy @Paulina Dreko nie zapapramy wątku...
  19. @hollow man to to proszę Pana jest nic innego jak zaśnięcie w Duchu ;)
  20. @hollow man dzięki! jest we mnie pragnienie spotkania z morzem, ale jeszcze nie dojrzało do realizacji :)
  21. @hollow man bracie, ma wszelkie znamiona... medytacji, tylko, z rytem chrześcijańskim.
  22. No i zachęcili do wycieczki na morze!
  23. @andrew jak zwykle, dzięki za komentarz! :)
  24. @Paulina Dreko sama prawda! :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...