@wiedźma Ta pani raczej nie dba o swą nagość, a nawet rzekłbym, że to jest cnota główna :)
@violetta ok, wiemy już, że zasiadłaś po stronie ławników... można i tak :)
Oj @Witalisa daj się docenić :) przyjmij uznanie i komplement :) Nikt inny niż Ty nie poskładał tak słów :)
Mnie się bardzo podoba, przemyślane i dopełnione dzieło, brawo!