Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 157
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @wiedźma szanuję Twoje poruszenia :) P.S. Kolejny fakt do Twojej liryczno-dramatycznej autobiografii? ;)
  2. @wiedźma Ta pani raczej nie dba o swą nagość, a nawet rzekłbym, że to jest cnota główna :) @violetta ok, wiemy już, że zasiadłaś po stronie ławników... można i tak :)
  3. @wiedźma najlepiej autobiografię liryczną :)
  4. @wiedźma cóż za piękne deklaracje!!! Można biogram pisać ;)
  5. @wiedźma ale tak publicznie???? i to we własnym wątku....??? ah!!! ;)
  6. @wiedźma jakże to niepoetycko... ;)
  7. @wiedźma nie oceniam "Tego kogoś, kto nie chciał powiedzieć więcej" - odnoszę się do postawy tylko.
  8. @LessLove prawda. Moja prywatna opinia teraz: większość artystów to atencjusze, niektórzy czasem tylko z wizją misji ;) często też prywatnej ;)
  9. @wiedźma nie lubię tego sformułowania... czyni z człowieka bezwolne stworzenie, działające na popędzie tylko. Choć czasem to może i lepsze...?
  10. @wiedźma nie wątpię, ale mówisz o skutkach... a nie o przyczynie :)
  11. @wiedźma to tylko defaultowe rozwiązanie z wbudowanym nadajnikiem... Impuls nadal potrzebny ;)
  12. @LessLove jakże szlachetna i wzniosła pobudka literacka... godne pochwały ;)
  13. @wiedźma tak :) to o ten Impuls właśnie się rozchodzi... :)))
  14. Piękna, silna dumnie Przed sądem stała Nie wiedziała tylko Że jest naga cała
  15. Moje doświadczenia mówią, że nie... ale to moje doświadczenia :)
  16. @LessLove istotnie, choć poezja o powszechności raczej stara się mówić pojedynczym głosem ;)
  17. @wiedźma myślisz, że sami z siebie możemy kochać?...
  18. @wiedźma czyli miłość majstrem na budowie życia! ;)
  19. @LessLove a ja nie kontruję... pozory czasem mylą, a i nożyce same się od stołu nie odbijają :)
  20. @wiedźma tak, odwagi... dokładnie, a i dłoń oby podnosząca, a nie popychająca... :)
  21. @LessLove ja bym nie miał tyle odwagi, aby osądzać wiarę drugiego, zwłaszcza podmiotu L. ;)
  22. @wiedźma zakończenie robi robotę ;)
  23. Oj @Witalisa daj się docenić :) przyjmij uznanie i komplement :) Nikt inny niż Ty nie poskładał tak słów :) Mnie się bardzo podoba, przemyślane i dopełnione dzieło, brawo!
  24. @Witalisa dobra i ciekawa symbolika!
  25. @Lidia Maria Concertina sporo znanych klimatów, podoba się!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...