-
Postów
2 153 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3
Treść opublikowana przez Charismafilos
-
Sentymentalna podróż
Charismafilos odpowiedział(a) na Mitylene utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Mitylene śliczne... :) -
Jak odzyskać przyszłość
Charismafilos odpowiedział(a) na beta_b utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@beta_b dobre szczere rozważania! doceniam! Jednak uważam, że przyszłości nie ma... nie w sensie, że nadziei nie ma, ale, że przyszłość rodzi się w chwili kiedy teraźniejszość staje się przeszłością :) -
@hollow man pokorę mam na mojej liście...tych miniatur... na razie póki co wiem, czym ona nie jest ;) więc czekam na wiatr co rozgoni, ciemne skłębione zasłony... ;)
-
@hollow man i już samo to nakłania, aby... nie przestawać :) poza tym oczywiście, że APT (auto-poezjo-terapia) działa ;)
-
Podlotek
Charismafilos odpowiedział(a) na Trollformel utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Trollformel fandom pozdrawia ptasionianie ;) Natura jest rozbrajająca w swej szczerości... i ufności. -
niedopasowana
Charismafilos odpowiedział(a) na Berenika97 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Berenika97 nieco smutna to wizja, ale jeśli szczera, to... tak widać jest ;) To mnie urzekło: mógłbym rzec - całe moje życie :) -
Zegar_mistrz
Charismafilos odpowiedział(a) na Nata_Kruk utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Nata_Kruk refleksyjne.... czas ucieka cały czas... -
Panowie... ja bym powiedział, że to próba adaptacji do życia z nożem w sercu... w utrapieniu różne miewa się myśli. @lena2_ szczere, autentyczne, to ważne!
-
trickster
Charismafilos odpowiedział(a) na hollow man utwór w Warsztat - gdy utwór nie całkiem gotowy
@hollow man Bracie, taki ładne, szczere, chłopięce ;) Skruszone... :) -
@Trollformel jesteś pierwszą, która praktykuje moją nową formę? :) Dobrze Ci poszło! I to Twoja autorska wizja :) @Berenika97 Zaiste, ta perykopa gdzieś u źródeł genezy była. Tak, to jest najbardziej osobisty z tych moich maluszków, podparty własnym doświadczeniem, aczkolwiek zdaje mi się, że ma to uniwersalne zastosowanie. Ramy i forma wciąż w warsztacie, ale coraz klarowniejsze, a i pierwsza pra-praktykantka się znalazła ;)
-
@Witalisa aby być taktownym - krakowskim targiem to załatwię ;)
-
@Witalisa oko oku nie równe... ;) @wiedźma za moim okiem @Witalisa przeciwko mojemu oku... Mam Was na oku ;)
-
@wiedźma do rymu ;) i dla taktu ;)
-
@wiedźma to tajemnica... skruchy.
-
bohaterowie tragiczni
Charismafilos odpowiedział(a) na hollow man utwór w Warsztat - gdy utwór nie całkiem gotowy
@hollow man to jest to co czujesz... rozumiem to. Nie mam zamiaru negować, czy krytykować - tak masz! I masz prawo do takiego wyrażenia swoich emocji! A mi nic do tego ;) A na u-rodziny z serdeczności zapraszam, choć już się poczęstowałeś... odbicie się od sufitu ma czasem zbawienny wpływ na.. głowę ;) -
bohaterowie tragiczni
Charismafilos odpowiedział(a) na hollow man utwór w Warsztat - gdy utwór nie całkiem gotowy
@hollow man bracie - zapraszam na u-rodziny ;) -
Tylko z mego oka Szczera łza Rozbije na sercu Kamień zła
-
@hollow man proszę częstuj się :)
-
@Berenika97 dziękuję za komentarz :) @piąteprzezdziesiąte @Annna2 dzięki za życzenia :) @wiedźma @iwonaroma @Leszczym @Stanisław @.KOBIETA. - za odwiedziny... u-rodziny ;)
-
Zjazd rodzinny
Charismafilos odpowiedział(a) na Mel666 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Mel666-Classy co do wiersza... mnie zawsze ciekawie imperatyw/intencja :) -
Zjazd rodzinny
Charismafilos odpowiedział(a) na Mel666 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Mel666-Classy - Tarantino by się nie powstydził ;) -
@Berenika97 dziękuję za słowo zachęty i wsparcia. Jako inżynier pracuję nad zrozumiałą "instrukcją", ale chętnie skorzystam z recenzji - jak już się "urodzi" :)
-
@LessLove dziękuję serdecznie za miłe... słowo :)
-
Mam dziś u rodziny Wielką fetę więc siedzimy Wtem zagaja siostra piegowata: U rodziny mego brata Taki zwyczaj jest uznany Jubilata - podrzucamy I tak toczą się rozkminy Jak to bywa w/u rodziny.
- 9 odpowiedzi
-
10
-
@hollow manbracie! Spokojnej nocy!🙂