Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 153
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @Mitylene śliczne... :)
  2. @beta_b dobre szczere rozważania! doceniam! Jednak uważam, że przyszłości nie ma... nie w sensie, że nadziei nie ma, ale, że przyszłość rodzi się w chwili kiedy teraźniejszość staje się przeszłością :)
  3. @hollow man pokorę mam na mojej liście...tych miniatur... na razie póki co wiem, czym ona nie jest ;) więc czekam na wiatr co rozgoni, ciemne skłębione zasłony... ;)
  4. @hollow man i już samo to nakłania, aby... nie przestawać :) poza tym oczywiście, że APT (auto-poezjo-terapia) działa ;)
  5. @Trollformel fandom pozdrawia ptasionianie ;) Natura jest rozbrajająca w swej szczerości... i ufności.
  6. @Berenika97 nieco smutna to wizja, ale jeśli szczera, to... tak widać jest ;) To mnie urzekło: mógłbym rzec - całe moje życie :)
  7. @Nata_Kruk refleksyjne.... czas ucieka cały czas...
  8. Panowie... ja bym powiedział, że to próba adaptacji do życia z nożem w sercu... w utrapieniu różne miewa się myśli. @lena2_ szczere, autentyczne, to ważne!
  9. @hollow man Bracie, taki ładne, szczere, chłopięce ;) Skruszone... :)
  10. @Trollformel jesteś pierwszą, która praktykuje moją nową formę? :) Dobrze Ci poszło! I to Twoja autorska wizja :) @Berenika97 Zaiste, ta perykopa gdzieś u źródeł genezy była. Tak, to jest najbardziej osobisty z tych moich maluszków, podparty własnym doświadczeniem, aczkolwiek zdaje mi się, że ma to uniwersalne zastosowanie. Ramy i forma wciąż w warsztacie, ale coraz klarowniejsze, a i pierwsza pra-praktykantka się znalazła ;)
  11. @Witalisa aby być taktownym - krakowskim targiem to załatwię ;)
  12. @Witalisa oko oku nie równe... ;) @wiedźma za moim okiem @Witalisa przeciwko mojemu oku... Mam Was na oku ;)
  13. @wiedźma do rymu ;) i dla taktu ;)
  14. @wiedźma to tajemnica... skruchy.
  15. @hollow man to jest to co czujesz... rozumiem to. Nie mam zamiaru negować, czy krytykować - tak masz! I masz prawo do takiego wyrażenia swoich emocji! A mi nic do tego ;) A na u-rodziny z serdeczności zapraszam, choć już się poczęstowałeś... odbicie się od sufitu ma czasem zbawienny wpływ na.. głowę ;)
  16. @hollow man bracie - zapraszam na u-rodziny ;)
  17. Tylko z mego oka Szczera łza Rozbije na sercu Kamień zła
  18. @hollow man proszę częstuj się :)
  19. @Berenika97 dziękuję za komentarz :) @piąteprzezdziesiąte @Annna2 dzięki za życzenia :) @wiedźma @iwonaroma @Leszczym @Stanisław @.KOBIETA. - za odwiedziny... u-rodziny ;)
  20. @Mel666-Classy co do wiersza... mnie zawsze ciekawie imperatyw/intencja :)
  21. @Mel666-Classy - Tarantino by się nie powstydził ;)
  22. @Berenika97 dziękuję za słowo zachęty i wsparcia. Jako inżynier pracuję nad zrozumiałą "instrukcją", ale chętnie skorzystam z recenzji - jak już się "urodzi" :)
  23. @LessLove dziękuję serdecznie za miłe... słowo :)
  24. Mam dziś u rodziny Wielką fetę więc siedzimy Wtem zagaja siostra piegowata: U rodziny mego brata Taki zwyczaj jest uznany Jubilata - podrzucamy I tak toczą się rozkminy Jak to bywa w/u rodziny.
  25. @hollow manbracie! Spokojnej nocy!🙂
×
×
  • Dodaj nową pozycję...